10 kamieni miłości

Miłość jest łatwiej odczuwana i doświadczana niż zdefiniowana lub wyjaśniona słowami, a użycie Kamieni Miłości wzbogaci całe twoje doświadczenie miłości. Nie możesz żyć bez miłości, ponieważ jest ona niezbędnym składnikiem życia.

Nie martw się, jeśli masz problemy z miłością, ponieważ tak jak jest niesamowita, piękna i zmieniająca życie, jest również przerażająca, skomplikowana i rozdzierająca serce. Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć miłość, znaleźć miłość po utracie miłości, wyrazić miłość, czy pielęgnować głębszy rodzaj miłości, istnieje wiele kamieni miłości, które mogą pomóc ci osiągnąć cel miłości. Znajdź Kamienie Miłości, które będą wspierać twój cel i intencję,  a zdasz sobie sprawę, ile miłości masz w swoim życiu.

Jakie kamienie naturalne są w stanie przyciągnąć miłość?

 

Jednak, jak sama nazwa wskazuje, kamienie te również działają cuda, pomagając ci radzić sobie z emocjonalnym zranieniem. Często traumy te sięgają nawet dzieciństwa, a niektórzy ludzie wierzą, że karmiczne wzorce z poprzednich wcieleń nadal kształtują nasze zachowanie również w naszym obecnym życiu.

Wszelkiego rodzaju kamienie miłości mogą pomóc przezwyciężyć te obawy na wiele różnych sposobów. Dobrą wiadomością jest to, że nie ma dobrej ani złej odpowiedzi na rodzaj kamienia miłości, którego można by użyć tutaj – więc eksperymentuj. Kiedy w twoim życiu jest miłość, wszystko jest możliwe.

Będziesz bardziej zainspirowany do ciężkiej pracy i osiągnięcia swoich celów. Będziesz również szczęśliwy, mogąc marzyć i spełniać te marzenia. Kiedy wszystko idzie świetnie w twoim życiu osobistym, dobre energie spływają kaskadą do innych aspektów twojego życia i zapraszają więcej obfitości i dobrobytu.

Kolejne z 10 kamieni miłości:

 

Rubin –  jest afrodyzjakiem, pozwalającym doświadczyć wszystkich form miłości, od dzikiej zmysłowości po mistyczną komunię. Pogłębia związek pary i zachęca do bliskości i zaangażowania. Jest również kamieniem dworskiej miłości i może szanować podziw z daleka.

Noszona podczas kochania się, Rubin może pomóc przywrócić i utrzymać pasję i jest doskonała do zwiększenia szans na poczęcie. Rubin pomaga zmniejszyć strach przed zjawiskami paranormalnymi i złem. Odpędza koszmary i chroni przed atakiem psychicznym i psychologicznym. Jest to kryształ ekranujący, chroniący dom przed ogniem i intruzami, i dobrze jest nosić dyskretnie, aby zachować bezpieczeństwo w nocy.

Kwarc różowy – Kwarc różowy jest jednym z najbardziej znanych kryształów na świecie. Kwarc różowy jest znany jako potężny kryształ leczniczy i kamień bezwarunkowej miłości. Nawet starożytne cywilizacje rzymskie, egipskie i greckie używały różowego kwarcu jako potężnych talizmanów.

Kwarc różowy jest kamieniem bezwarunkowej miłości i nieskończonego spokoju, który uczy prawdziwej istoty miłości. To kamień miłości, czułości, troski, serca i przyjaźni. Otwiera serce na wszystko, co piękne wokół nas i nadaje piękno i młodzieńczy wygląd.

Kamień księżycowy – Kamień Księżycowy otwiera serce na cechy pielęgnacyjne, a także pomaga w akceptacji miłości. Jest to doskonały kryształ dla pierwszej lub nowej miłości i jest pocieszającym talizmanem, jeśli miłość musi być utrzymywana w tajemnicy. Wierzono również, że jest w stanie zjednoczyć bliskich, którzy rozstali się w gniewie. Kamień księżycowy jest również kamieniem miłości i erotyzmu, stymulującym energię kundalini i cielesne pragnienia. Jest to ostateczny kryształ płodności.

Kolejne kamienie miłości

Malachit – Jeśli chodzi o miłość i związki, malachit działa jak kamień ochronny, który pochłania negatywne energie i zanieczyszczenia wokół ciebie. Pomaga uwolnić wszystkie niechciane uczucia, które mogą zaszkodzić Tobie i Twojemu związkowi. Jest on poświęcony czakrze serca. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest czakra serca, znajduje się ona w samym środku mostka.

Szmaragd – Szmaragd zawsze był postrzegany jako znak prawdy i miłości. W starożytnej Grecji i Rzymie szmaragd był uważany za kamień, który Wenus, bogini miłości i nadziei, nosiła na palcu. Po drugiej stronie świata zarówno Inkowie, jak i Egipcjanie uważali, że szmaragdy mogą dać im życie wieczne.

Jeśli chodzi o miłość i związki, malachit działa jak kamień ochronny, który pochłania negatywne energie i zanieczyszczenia wokół ciebie. Pomaga uwolnić wszystkie niechciane uczucia, które mogą zaszkodzić Tobie i Twojemu związkowi. Jest on poświęcony czakrze serca. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest czakra serca, znajduje się ona w samym środku mostka.

Ametyst – Ametyst to piękny fioletowy kamień szlachetny, który od wieków kojarzy się z miłością. Słowo ametyst pochodzi od greckiego słowa „amethystos”, co oznacza „nie odurzony”. To dlatego, że starożytni Grecy wierzyli, że ametyst zapobiegnie ich upojeniu. Mówi się, że ametyst jest potężnym kamieniem przyciągającym i utrzymującym miłość.

Rodochrozyt –  Rodochrozyt symbolizuje bezinteresowną miłość, wyprowadzając człowieka poza zwykłą empatię, ale pobudzając do działania w imieniu innych. Rodochrozyt jednak kieruje tę miłość najpierw ku sobie w konkretnym celu emocjonalnego uzdrowienia. Dając siłę do poważnego zbadania starych ran, stłumionych uczuć i traum z dzieciństwa lub poprzednich wcieleń, umożliwia spojrzenie na stare sytuacje z nowymi informacjami.

Szafir – Dzisiaj Szafir jest nadal kamieniem mądrości i miłości, królewskim kamieniem nauki, bystrości umysłu i aktywacji psychicznej, poszukiwaczem duchowej prawdy. Jego czysty Niebieski Promień przynosi porządek i uzdrowienie umysłowi, nadając siłę i skupienie oraz zdolność widzenia ukrytych pozorów do ukrytych prawd i wykorzystania tej wiedzy.

Opal – Mówi się, że opale są niezwykle korzystne również w wielu sferach fizycznych, takich jak leczenie infekcji i gorączki. Mówi się również, że pomaga wzmocnić pamięć. Ponadto oczyszcza krew i nerki, reguluje insulinę, ułatwia poród i łagodzi PMS. Jest również korzystny dla oczu, zwłaszcza jako eliksir. Ogólnie rzecz biorąc, mówi się, że kamień jest najbardziej przydatny w zapobieganiu złemu zdrowiu.

Granat – Granat  jest kamieniem bezwarunkowej miłości i nieskończonego spokoju, który uczy prawdziwej istoty miłości. To kamień miłości, czułości, troski, serca i przyjaźni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *