Chiński Nowy Rok 2023 pod znakiem Wodnego Królika. Co nas czeka?

W chińskich horoskopach wszystkie znaki zodiaku to zwierzęta. Zmieniają się mniej więcej co roku zgodnie z kalendarzem księżycowym. Dlatego początek roku zodiaku można przesunąć. Wodny znak Roku Królika rozpocznie się w niedzielę 22 stycznia 2023 roku i potrwa do 9 lutego 2024 roku.

Będzie to era pokoju, harmonii i pozytywnej energii. Zajęty i wyczerpujący jednocześnie z mnóstwem zadań do wykonania. Wesoły, życzliwy i przyjazny Królik wpływa na inne znaki zodiaku.

Większy nacisk położymy na przyjaźń, wzajemną pomoc i unikanie niepotrzebnych konfliktów. Priorytetowo traktuje się poczucie bezpieczeństwa, stabilność oraz zacieśnianie więzi z rodziną i przyjaciółmi.

chiński znak zodiaku

Co oznacza Chiński Nowy Rok i kiedy wypada?

chińskiego nowegoW Chinach Chiński Nowy Rok jest niezwykle ważnym wydarzeniem. Można nawet powiedzieć, że jest to święto, które należy celebrować najbardziej.

Chińczycy kładą duży nacisk na kultywowanie tradycji, a Księżycowy Nowy Rok wiąże się z wieloma zwyczajami.

Rozwieszanie lampionów jest popularne podczas pełni księżyca i podczas fajerwerków. Chiński Nowy Rok jest również ważny dla przedsiębiorców, zwłaszcza tych z branży importowej.

Chińczycy zaczynają przygotowania do Nowego Roku z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Głównym celem gruntownego sprzątania jest wypędzenie z domu złych duchów.

Chiński Nowy Rok można porównać do Bożego Narodzenia obchodzonego w Polsce. To czas kultywowania wieloletnich tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Najważniejsze, aby Święta Bożego Narodzenia spędzić w rodzinnym gronie, przy stole pełnym pysznego jedzenia.

Chiński Nowy Rok to czas tańca, gier karcianych, madżonga i obdarowywania prezentami. Warto również wspomnieć, że głównym kolorem jest czerwień, która może odstraszać złe duchy i symbolizować dobrobyt.

Zaledwie kilka dni przed świętem ludzie migrują i każdy chce jak najszybciej wrócić do swoich bliskich, aby spędzić wolny czas. Wiąże się to niestety z korkami, zatłoczonymi ulicami czy trudnościami z zakupem biletów na transport.

Jaki będzie chiński rok 2023? Co przyniesie Rok Królika?

chiński nowy rokZgodnie z chińskim cyklem zodiaku, znakiem zodiaku na rok 2023 jest Królik Wody.

Dwanaście znaków zodiaku: Szczur, Wół Chou, Tygrys Yin, Królik Mao, Smok Chen, Wąż Si, Koń Wu, Owca Wei, Małpa Shen, Jednolity Kogut, Pies Xu, Świnia Hai, pięć elementów odpowiada odpowiednio pięciu elementom: Wenus Złoto, Drewno Jowisza, Rtęć-Woda, Mars-Ogień, Saturn-Ziemia.

Króliki uwielbiają rutynę, więc rok 2023 będzie wybawieniem dla zmęczonych nowymi wyzwaniami. W tym roku, mimo znalezienia sposobów na znalezienie wewnętrznego spokoju, nie będzie nudno.

Energia Królika pozwoli Ci odkryć to, co jest w Tobie, a także prawdziwą naturę innych.

Będzie to dobry czas na samorozwój i budowanie samodyscypliny w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Będzie to również rok doceniania małych rzeczy, odrzucania negatywności i wzmacniania relacji.

Te cztery znaki zodiaku to szczęściarze! W 2023 roku nie będą martwić się o pieniądze

znakiem królika

Pieniądze to temat, którego nie możemy odłożyć na bok. Mówiliśmy o nich jeszcze więcej przez ostatni rok – wszystko przez sytuację w kraju i na świecie.

Jak będą wyglądać nasze finanse w nadchodzącym roku? Oto cztery znaki zodiaku, które astrologowie przewidują sukces w tej dziedzinie.

Przed Panną otworzy się wiele drzwi, przez które w końcu będzie mogła wejść do świata sukcesu. Naturalny perfekcjonizm może ostatecznie prowadzić tylko do pozytywnych rezultatów. Przeciętność będzie słowem, które Virgos wykreślą ze swojego słownika w tym roku. czas na sukces.

chiński królikRyby od urodzenia mają wielkie poczucie szczęścia. Potrafią wyjść z wielu sytuacji bez szwanku. Rok 2023 to szczególny rok dla Ryb.

Będę mógł odkryć jedną rzecz, która da im ogromną satysfakcję materialną. Czy to pomysł na biznes, czy odkrycie talentu? W tym roku na Wodnika czeka wiele niespodzianek.

W dziedzinie finansów muszą nauczyć się szybko reagować, dostosowywać i znajdować rozwiązania, aby nie przegapić okazji do zarobienia dużych pieniędzy.

To będzie trudny rok, ale twoje wysiłki się opłacą. Wodnik będzie bardzo dobry w tym, co robi iw końcu nauczy się radzić sobie ze stresem.

Rok Wodnego Królika. Niezwykle rzadka kombinacja

Rok 2022 jest oznaczony przez tygrysa wody. Żywioł wody będzie z nami również w 2023 roku. Rok Królika Wody to niezwykle rzadka kombinacja. Odbywa się co 60 lat.

najważniejsze chińskie święto Połączenie królika z wodą oznacza odcięcie przeszłości i skupienie się na tym, co ma nadejść. To dobry znak.

Niektóre znaki czują niepokój w połączeniu z wodą. Rok Królika, podobnie jak wszystkie chińskie znaki zodiaku, powraca co 12 lat. Ostatni raz ten znak pojawił się w 2011 roku.

Zwykle osoby spod znaku zodiaku doświadczają wielu nieszczęść, gdy ich rok upada. Króliki są nagradzane za swoją kreatywność i chronione do końca życia. Bez względu na to, co się stanie, zawsze mogą wyjść z każdej sytuacji. Smoki czekają na sukces zawodowy i finansowy.

Mogą stanąć przed nowymi wyzwaniami w firmie, co zaowocuje awansem i podwyżką wynagrodzenia. Dlatego Smokom opłaca się skupić w tym roku na karierze. Im więcej osób samotnych, tym gorszy ich los miłosny w tym roku. Z drugiej strony osoby w związkach mogą czuć się zestresowane.

Horoskop chiński na 2023. Rok Królika

Króliczki od urodzenia znane są ze swojego wesołego usposobienia. Istnieje silne przywiązanie, przywiązanie i empatia do rodziców. Jeśli nie otrzyma wystarczającej uwagi, może stać się niezrównoważony i nastrojowy. Dorośli powinni poważnie uczestniczyć w jego rozwoju i uczyć się nowych rzeczy.

kalendarz księżycowyMiej bogatą wyobraźnię, żywą wyobraźnię i okazuj zainteresowanie nauką. Łagodny i przyjazny królik daje swoim dzieciom wiele zalet. Osoby urodzone w 2023 roku są znane ze swojej życzliwości i responsywności oraz są niezwykle delikatne w komunikacji.

Mają dobrą intuicję i podświadomie wyczuwają stosunek do siebie. Dla każdego urodzonego w 2023 roku rodzina jest bardzo ważna. W relacjach z bliskimi wydobywa swoje najlepsze cechy.

Mężczyzna urodzony w roku Królika jest łagodny i elegancki, o sympatycznym uśmiechu. Kobiety uwielbiają towarzystwo tego dzielnego dżentelmena. Wie, jak mówić, wie, jak sprawić przyjemność i pocieszyć. Jednocześnie niestabilność emocjonalna, na którą łatwo wpływają inni. Różnią się wrażliwością.

Ciągła zmienność w 2023 roku poważnie wpłynie na finanse Królika (Kota). Niestety, jeśli chodzi o pieniądze, nie można być teraz niczego pewnym. Oczywiście królik (kot) będzie ciężko pracował, aby zwiększyć dochody. Problem polega na tym, że większość podejmowanych działań nie prowadzi do bardzo zadowalających rezultatów.

Czasami królik (kot) może nawet odnotować stratę zamiast zysku. Horoskop chiński 2023 Królik (Kot) – Porady finansowe: Oszczędzanie pieniędzy jest zawsze dobrym pomysłem; w tym roku musisz bardzo ostrożnie inwestować; ograniczone zaufanie do różnych ekspertów finansowych może uchronić Królika (Kota) przed popełnieniem poważnych błędów.

Horoskop chiński 2023 Królik (Kot) – Zagrożenia finansowe: nadmierne wydatki, nieprzemyślane decyzje, nieuczciwi ludzie.

Horoskop chiński na 2023 dla innych znaków zodiaku

Rok Szczura 2023 Królika powinien mieć oczy na głowie. Nawet mały błąd może doprowadzić do sytuacji, która zakończy się negatywnie. Ostrożność to cecha, którą trzeba wyczulić. Każdy Tygrys, Rok Królika wymaga wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Osiągnięcie jakiegokolwiek sukcesu wymaga maksymalnego zaangażowania.

Warto o tym pamiętać od samego początku. Konie są w niebezpieczeństwie finansowym. Osoby spod tego znaku zodiaku muszą uważać na wydatki. Każda nieprzemyślana decyzja może mieć negatywne konsekwencje. Może to prowadzić do osłabienia siły woli i zwiększonej pewności siebie.

W takim przypadku konie zawsze powinny uważać, aby nie osłabić swojej psychiki. W tym roku Wężowi wiele się wydarzy, a on skupi się głównie na swoim rozwoju osobistym. Wąż musi również nauczyć się wychodzić ze swojej strefy komfortu, co może się bardzo opłacić w przyszłości.

Małpy, które do tej pory wykazywały brak pewności siebie, w końcu przeniosą się na fale. Oznacza to, że będzie miała większą kontrolę nad wszystkim i poczuje, że wszystko jest w jej rękach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *