Baran znak zodiaku

Horoskop baran listopad 2022

Baranie listopad będzie dla Ciebie miesiącem, w którym nieco uspokoisz swój ognisty temperament. To czas przemyśleń i porządków, więc będziesz chciał przed końcem roku uporządkować niektóre sprawy, aby wejść z czystą energią w 2023 rok. Pamiętaj, że nie musisz robić niczego sam.

Wokół Ciebie jest wiele sprzyjających Ci osób.Ten rok był dla Ciebie pełen wyzwań, możesz powoli odetchnąć i szykować się na nowe początki. Planuj przyszłość, zrób mapę marzeń, zacznij manifestować, to co chcesz osiągnąć.

Znak zodiaku praca i finanse

W pracy skup się na swoich obowiązkach i za nic nie pozwól wybijać się z rytmu, jeśli ktoś będzie chciał Cię sprowokować. Stawiaj na klarowną komunikację i granice wobec innych. Uważaj, aby Twoja ognistość nie wpędziła Cię w kłopoty.

Ktoś może widzieć, że ostatnio wychodzisz na szerokie wody. Spokój i opanowanie będą dla Ciebie kluczowe w kontaktach z innymi. Nie opuszczaj się też w nauce oszczędzania. Drobne przyjemności mogą Cię teraz drogo kosztować. Wizualizuj większy przypływ pieniędzy i skupiaj się na ich pomnażaniu.

Baran zdrowie

W tym roku byłeś narażony na wiele sytuacji stresowych. Twój układ nerwowy i odpornościowy wołają o uwagę. Pozwól sobie na chwilę relaksu, ćwicz oddech, medytuj, aby uspokoić swoje wnętrze.

Spacer lub inna aktywność też będzie dobrym pomysłem. Jesteś ognistym znakiem, nie pozwól sobie jedynie na siedzenie pod kocem. To nie jest Twoja natura. Wzmocnij organizm witaminami i zbilansowaną dietą. Szybki pęd życia, słabe jedzenie nie są dla Ciebie niczym dobrym. Przyjrzyj się też lepiej swoim jelitom.

 

Miłość i relacje

Na relacje wypadła karta odwróconej wieży. Oznacza to, że nie wszystko pójdzie po Twojej myśli baranie. Nie płacz, jednak nad rozlanym mlekiem. Wyciągnij z tej sytuacji lekcję, zastanów się, co poszło nie tak i idź dalej.

Jeśli zbyt długo miotałeś się z podjęciem decyzji, być może będzie za późno lub dowiesz się czegoś, co położy kres jakieś relacji. Nie martw się, teraz jest czas porządków i odchodzenia z naszego życia tego, co niepotrzebne. Przygotuj się na to, że z nowym rokiem nadejdą nowe początki w miłości i relacjach.

Karta na ten miesiąc: dwójka kielichów

Karta dwóch kielichów mówi o wzajemnej komunikacji i współpracy. Dlatego relacje będą odgrywały ważną rolę w tym miesiącu. Pamiętaj jednak o powstrzymywaniu swojego temperamentu.

Argumentuj, nie walcz, jeśli napotkasz mur z drugiej strony. Rzeczową rozmową zyskasz więcej niż niepotrzebną kłótnią. Karta też oznacza, że listopad przyniesie więcej równowagi, oczyszczenia na wszystkich polach.

W miłości jest szansa na to, że po burzy wyjdzie słońce i nawet, jeśli dojdzie to tarotowej wieży, będzie ona potrzebna.

Przesłanie anielskie: Bądź pozytywny

Twoi aniołowie są przy Tobie i proszą Cię, abyś zachował pozytywne nastawienie, nawet, jeśli obecnie wydaje Ci się, że wszystko zwróciło się przeciwko Tobie.

Zachowaj wiarę w siebie i swoje możliwości, ponieważ wszystko dzieje się dla Twojego najwyższego dobra i ma dać Ci lekcję, która Cię wzmocni.

Spodziewaj się, że Twoja praca i włożony trud, niezależnie o co się starałeś, zostanie Ci wynagrodzony. Nie trać swojego naturalnego ognia, który napędza Cię do działania. Wykorzystaj swój urok osobisty i charyzmę.