Bliźnięta znak zodiaku

Bliźniaku wykorzystaj w listopadzie swoje umiejętności komunikacyjne. Wyjdź z cienia i powiedz to, co leży Ci na duszy od dawna. Uwolnij się też od klatki własnych przekonań i emocji. Niczego dobrego Ci to nie przyniesie. Tylko stoisz w miejscu. To czas, abyś powoli uwalniał się od tego, co już Ci nie służy. Energia nowych początków sprzyja zamykaniu starych niedokończonych spraw i kończeniu relacji, które od dawna nie wnosiły niczego pozytywnego do Twojego życia. Twoja praca nad sobą zostanie Ci wynagrodzona.

 

Praca i finanse

Karta rydwanu oznacza, że ruszysz w końcu z miejsca po okresie zawieszenia i problemów zawodowych. Uważaj jednak na zbytni entuzjazm. Masz tendencję do bujania w obłokach, staraj się uziemić, a w relacjach biznesowych twardo stąpać po ziemi. Dobrze wiesz, że nie wszystko złoto, co się świeci. Dlatego słuchaj uważnie, sprawdzaj umowy i nie daj się zawistnym i nieszczerym współpracownikom. Powoli wychodzić będziesz też z kryzysu finansowego. Jednak nie rzucaj się do razu w wir wydawania. Pamiętaj o oszczędzaniu!

 

Zdrowie

Skup się bardziej na swoim zdrowiu psychicznym. Ostatni czas był dla Ciebie okresem walki, z której nie zawsze wchodziłeś zwycięsko. Spróbuj popracować nad wdzięcznością i negatywnymi przekonaniami, które wręcz Cię zalewają i blokują. Uwolnij emocje, aby Twoje ciało poczuło lekkość. W końcu jesteś znakiem powietrznym. Odwrócone koło fortuny mówi, abyś wziął się w garść i nie załamywał. Raz na wozie raz pod wozem – pozwól sobie przejść kryzys emocjonalny, ale nie tkwij w nim zbyt długo. Szczęście czeka tuż za rogiem.

Miłość i relacje

Doznałeś wielu zranień w swoim życiu, przez co zamknąłeś swoje serce i nie chciałeś nikogo do niego dopuszczać. Zimno, bierność i zamknięcie towarzyszyły Ci przez długi czas. Jednak czas na zmiany. Szczególnie, że nowe początki idą w Twoim kierunku wielkimi krokami. Masz szansę spełnić swoje marzenie lub powiedzieć komuś coś, co od dawna leży Ci na sercu z pozytywnym skutkiem dla Waszej relacji. Odwrócony świat mówi jednak, abyś zrównoważył materię z duchowością i skupił się na pokonaniu lęków i barier psychicznych.

Karta na ten miesiąc: Cesarz

Będziesz w tym miesiącu w energii Cesarza, oznacza to, że będziesz pracował nad zrównoważeniem poziomu fizycznego z duchowym. Powoli zaczniesz też uwalniać przyblokowany potencjał, który w Tobie drzemie. Będzie też to czas zbierania energii po trudnej walce, by stanąć na nowo z nową siłą. Skupisz się też na porządkowaniu swojego otoczenia. Będziesz chciał zrobić w swoim domu, życiu i wnętrzu miejsce na coś nowego. I dobrze, bo to o czym od dawna myślisz i czego pragniesz jest już w drodze do Ciebie.

Przesłania anielskie: Klarowna komunikacja

Aniołowie zwracają Ci uwagę, abyś nie uciekał od komunikacji, zarówno w relacjach, jak i ze światem. Stwórz listę swoich pragnień, afirmuj, wizualizuj, manifestuj to, czego chcesz. Wzmocnij to energią wdzięczności, a rezultat sam Cię zaskoczy. Twoja czakra gardłą do tej pory była przyblokowana, czas ją oczyścić i wyrzucić z siebie wszystko, co do tej pory w sobie ukrywałeś. Mów też o swoich potrzebach, zachowaj asertywność do innych. Chcesz wyznać komuś uczucia? Przygotuj się, następny miesiąc będzie dobrą do tego okazją.