Byk znak zodiaku

Ten miesiąc w porównaniu do poprzednich będzie czasem większego uziemienia. Uspokój się, odetchnij i przemyśl swoje życie na nowo. Nadchodzący czas sprzyja zmianom i zaczynaniu wszystkiego od początku. Zastanów się, które aspekty Twojego życia powinieneś tchnąć nową mocą. Masz dużo energii sprzyjającej wokół siebie. Nie bój się zapytać o radę przyjaciół lub kogoś z rodziny. Planuj cele długoterminowe, jednak nie popadaj w iluzje i nierealne marzenia. Jesteś znakiem ziemi, dlatego twardo po niej stąpaj.

Praca i finanse

Na pracę i finanse wyszła Ci drogi byku karta odwróconego wisielca, a to oznacza, że po okresie zawieszenia wszystko w końcu ruszy do przodu. Uważaj jednak, aby ludzie nie działali na Ciebie w otoczeniu zawodowym, jak przysłowiowa płachta na byka. Jeśli prowadzisz biznes wykorzystaj swoją naturalną intuicję i zachowaj spokój w kontakcie z kontrahentami. Wszystkie nerwowe sytuacje są potrzebne, aby wyklarowały się nowe drogi. To czas, abyś zmienił też swoje podejście, sposoby myślenia i nawyki. Zadziałaj inaczej.

 

Zdrowie

Cesarz mówi o tym, abyś wykorzystał drzemiący w Tobie potencjał i zmierzył się z blokującymi Cię przekonaniami. Zwraca też uwagę, abyś zwrócił do spraw, które wcześniej zbagatelizowałeś. Jeśli od dawna czujesz dolegliwości w ciele, zrób niezbędne badania. Uporządkuj też emocje, które odkładają się w Twoim ciele. To właśnie one są źródłem Twojego zmęczenia i dokuczliwych, nawracających symptomów chorobowych. Oczyść też swoje otoczenie. Karta mówi też, że za dużo masz na głowie, co może Cię przytłaczać.

Miłość i relacje

Karta sprawiedliwości oznacza, że otrzymasz wyrównanie za wszystkie przykre sytuacje, które spotkały się od innych ludzi. Jeśli wcześniej trafiałeś na toksycznych ludzi, Twoje związki nie dawały Ci satysfakcji karty wskazują, że teraz jest szansa, że to się zmieni, a każdy otrzyma sprawiedliwie swoją karmę. Wierz, że zasługujesz na wszystko co najlepsze. I w relacjach, tak, jak w zdrowiu zrób gruntowny porządek. Z pewnością wyjdzie Ci to na dobre. Jest szansa na relacje w środowisku zawodowym, jednak bądź ostrożny!

Karta na ten miesiąc: Świat

Na listopad wypadła Ci energia świata. Oznacza to, że jeśli zrobisz bilans zysków i strat w swoim życiu i dopniesz ważne sprawy, wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Bądź cierpliwy, aby nastał porządek, musi być trochę chaosu. Wszystko teraz się układa. Zachowaj zrozumienie i otwartość wobec procesu. Będzie to też czas większego przypływu miłości. Warto zrobić krok w kierunku budowania długotrwałych relacji. Listopad będzie też okresem lepszego zrozumienia siebie, swoich bliskich i szukania swojego miejsca.

Przesłania anielskie: Sytuacja się polepszy

Twoi aniołowie przypominają Ci, że nic nie trwa wiecznie. Jeśli w ostatnim czasie przechodziłeś kryzys lub dotykał Cię czas zawieszenia, wszystko zmierza teraz do wyrównania. Zachowanie spokoju i równowagi będzie teraz dla Ciebie kluczowe. Dlatego przebywaj wśród natury, uziemiaj się i rób przestrzeń na nowe. Listopad to czas porządków i refleksji. Nie wymagaj od siebie złotych gór. Zrozum, co wcześniej Cię blokowało i jakie masz zasoby, aby osiągnąć zamierzony cel. Karty mówią, że wszystko się ułoży.