Koziorożec znak zodiaku

Koziorożcu listopad będzie dla Ciebie miesiącem drastycznych zmian. Niektórych mogłeś się spodziewać, jednak będą też takie, które mocno Cię zaskoczą. Niestety spodziewaj się też trudności związanych ze zdrowiem. Karty radzą, aby nieco poprawić dietę i postawić na sport w wolnym czasie, aby polepszyć samopoczucie. Jeśli czujesz, że kontrolę nad Tobą i Twoim życiem przejmą kompleksy, spróbuj nad nimi pracować i nie staraj się na siłę upodobnić do kogoś, kogo podziwiasz. Pamiętaj, że jesteś jedyny w swoim rodzaju!

Praca i finanse

Karta wisielca wskazuje, że sprawy zawodowe i finansowe będą w zawieszeniu w tym miesiącu. Dlatego staraj się nie ponosić zbędnych wydatków w tym miesiącu. Oszczędzanie będzie kluczowe. Jeśli liczyłeś w listopadzie na awans, podwyżkę lub znalezienie pracy nie licz na to. Energia wzrostu będzie Ci towarzyszyła od nowego roku, teraz skup się na poukładaniu bieżących spraw i przeliczeniu domowego budżetu. Zwróć też uwagę, gdzie uciekają Ci pieniądze. Niestety czeka Cię trochę inwestycji we własne zdrowie.

Zdrowie

Zadbaj koniecznie o układ trawienny, dokuczać też będzie Ci wątroba. Odstaw alkohol i ciężkie jedzenie, Twój organizm będzie Ci naprawdę wdzięczny. Postaw też na aktywność fizyczną, ostatnio bardzo to zaniedbałeś. Świeże powietrze pozwoli Ci też oczyścić głowę z negatywnych myśli, które będą krążyć w Twoim umyśle. Spróbuj medytacji lub pracy z emocjami, ponieważ listopad będzie dla Ciebie emocjonalnie trudnym miesiącem. Zrób sobie detoks lub post, aby pozbyć się z organizmu niepotrzebnych Ci toksyn!

Miłość i relacje

Wieża odwrócona mówi, że w listopadzie spodziewać się można wiele kryzysów i kłótni w relacjach, które mogą doprowadzić nawet do rozstań. Zastanów się, nad tym, jak mogło do takiej sytuacji dojść i wyciągnij z tego lekcje. Będzie to dobra nauka na przyszłość i inwestycja w Twój rozwój. Otaczać Cię będzie dużo negatywnych emocji i chaosu, który trudno będzie uporządkować. Jednak jest to potrzebne, aby oczyścić siebie i swoje otoczenie z tego, co już niepotrzebne. Przyszłość przyniesie wyczekiwane zmiany.

Karta na ten miesiąc: Mag

Karta maga mówi, abyś nie bał się podejmować wiążących decyzji, przejawiać inicjatywy i rozpoczynać nowych inwestycji. Również w kwestii relacji. Jeśli trzeba coś zrobić lub zakończyć, nie będziesz się wahał aby to zrobić. W listopadzie zrób krok ku nowemu, a na pewno Ci się to opłaci w każdym aspekcie życia. Karta Mag radzi ci, abyś był aktywny, działał i realizował się nawet mimo przeciwności losu. Z czymkolwiek będziesz się mierzył w listopadzie koziorożcu, wszystko uda Ci się pokonać, jednak nie obejdzie się bez zranień.

 

 

Przesłanie anielskie: Spytaj swoje anioły

Twoi przewodnicy mówią Ci, że jeśli będziesz w listopadzie na rozdrożu lub poczujesz, że nie wiesz co zrobić, abyś pozostawił to aniołom i poprosił je o pomoc. Pamiętaj, że cokolwiek się dzieje z niczym nie jesteś sam. Nawet, jeśli coś dla Ciebie ważnego w tym miesiącu rozpadnie się jak z domek kart, uda Ci się po tym podnieść. Zdobędziesz wiele cennego doświadczenia, a z problemów wyjdziesz mądrzejszy na przyszłość. Aniołowie pragną Ci też przypomnieć, abyś częściej kierował się swoją wrodzoną intuicją, to na pewno Ci pomoże.