Lew znak zodiaku

Horoskop Lew listopad 2022

W tym miesiącu nie raz będziesz miał okazję, by zaryczeć niczym prawdziwy lew. Listopad będzie dla Ciebie czasem walki o swoje, zarówno w pracy, jak i relacjach. Jednak wyjdziesz z tego zwycięsko, jak prawdziwy król dżungli. Twoja asertywność i ognisty temperament nie pozwoli, aby ktoś wszedł Ci na głowę. Ostrożnie wprowadzaj zmiany w życiu. Ten miesiąc będzie dość chaotyczny, dlatego nie rób wszystkiego nagle i w jednym czasie. Postaw na solidne fundamenty, aby to, co zbudujesz nie rozpadło się z kretesem, tuż po zbudowaniu.

Praca i finanse

Koniec roku będzie dla Ciebie zawodowo bardzo chaotyczny. Ktoś będzie chciał wejść w Twoje kompetencje, pojawi się też konkurencja, która będzie chciała zrzucić Ci koronę. Uważaj na zazdrośników, plotkarzy i mściwość innych. Odwrócona karta siły oznacza, że będziesz odczuwać spadek formy lub złapie Cię wypalenie zawodowe. Nie pozwól, aby wykorzystała to konkurencja. Nie rzucaj się też na zbędne wydatki, nawet dla poprawy humoru. Pieniądze będą Ci bardziej potrzebne później. Dlatego oszczędzaj.

Zdrowie

Możesz spodziewać się braku równowagi i spadków nastroju. Będzie też łatwo o frustrację. Grozi Ci też przepracowanie, postaraj się nieco zwolnić, Twoja głowa potrzebuje przewietrzenia. Zrób sobie dzień wolnego, postaw na samotnie i naładuj akumulatory. Zadbaj o swój kręgosłup, w tym miesiącu może dać Ci się we znaki. Odwrócona karta świata oznacza, że abyś zrównoważył świat duchowy z materialnym. Skupiając się za bardzo ma materii, zaniedbujesz swoje wnętrze i emocje, które wołają o poukładanie i odpuszczenie.

 

Miłość i relacje

Wyszła karta odwróconego diabła, to ostrzeżenie o braku harmonii w relacjach. Przyjrzyj się, czy to Ty nie podchodzisz za bardzo materialnie do ludzi lub otaczają Cię takie osoby. Brak tu równowagi w braniu i dawaniu. Ktoś chce czerpać korzyści z Ciebie lub może ty czerpiesz je z drugiej strony. Karta oznacza również zbyt dużą dominację i toksyczność, nawet silne współuzależnienie. To czerwona flaga, która mówi Ci – uwolnij się! Jeśli dotyczy to Ciebie, warto zacząć pracę nad sobą, jeśli innej osoby, czas zakończyć wampiryczną relację.

Karta na ten miesiąc: Gwiazda odwrócona

Drogi Lwie karta zwraca Ci uwagę na to, abyś przyjrzał się ludziom w swoim otoczeniu: rodzinie, przyjaciołach i w pracy. Ponieważ, ktoś, komu ufasz na to zaufanie nie zasługuje. Powinieneś wykazać się większą ostrożnością i przezornością oraz lepszy rozeznaniem. Uważaj też na finanse, w tym miesiącu nie trudno o złe inwestycje, poczekaj na lepszy czas.

Nie myśl też, że wszystko wiesz najlepiej. Nawet król dżungli może się mylić. Pokora, zrozumienie siebie i przemyślane działanie bez emocji, może Cię uratować w listopadzie.

 

Przesłanie anielskie: Pomocni ludzie

Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam. Każdy król ma swoich ludzi, nie bój się prosić o pomoc i przyznać, że z czymś sobie nie radzisz. Nikt nie jest ze stali, Ty również. Dlatego odpuść dumę i pozwól sobie pomóc. Ten miesiąc będzie dla Ciebie czasem próby, ale nie martw się, korona Ci z głowy nie spadnie. Aniołowie wskazują Ci, abyś częściej prosił je o wsparcie, ponieważ nigdy nie jesteś sam. Twoi opiekunowie są przy Tobie. Otwórz się na innych, nie musisz zamykać się w swoich czterech ścianach. Wyjdź nieco do ludzi i baw się.