Panna znak zodiaku

Horoskop panna listopad 2022

Panno w listopadzie zwróć większą uwagę swoim bliskim. Ktoś czuje się od dawna zaniedbany. Za bardzo skupiłeś się na kwestiach finansowych, zaniedbując swoje zdrowie i relacje. Postaw na większą równowagę w życiu. Rzeczy materialne nie są jak króliczek, którego wiecznie trzeba gonić. Większa obecność w ognisku domowym na pewno poprawi Twoją więź z partnerem. Dla singli będzie to raczej dość chłodny oczekiwania niż działania. Jednak zmieni się to wraz z nadejściem nowego roku. Dlatego więcej cierpliwości.

Praca i finanse

Finanse są na piedestale Twojego życia, przez co dla otoczenia wydajesz się być materialistą. Gonitwa za pieniądzem doprowadzi Cię do problemów nie tylko w relacjach, ale i naruszenia zdrowia. Miej się na baczności. Nadmierne liczenie każdego grosza nie sprawi, że będziesz bardziej bogaty. Zrób sobie lub komuś bliskiemu niewielki prezent. W pracy będziesz brał nadgodziny, aby podreperować przed świętami domowy budżet. Uważaj, aby nie skończyło się to pobytem na L4. Mimo to będziesz zadowolony z wyników swojej pracy.

Zdrowie

Grozi Ci przepracowanie. Uwolnij umysł od gonitwy za rzeczami materialnymi i natłokiem myśli, bo w końcu i on powie dość. Przebodźcowanie nie przyniesie Ci nic dobrego. Będziesz rozdrażniony i nie trudno będzie o pochopne działania. Zadbaj nieco o zęby, idź na kontrolę, wzmocnij szkliwo, odrzuć słodycze. Dokuczać mogą Ci też stawy oraz duże napięcie. Masaż i trochę ruchu dobrze Ci zrobi. Oczyścisz też nieco głowę. Więcej odpoczywaj, zrobisz tym dla organizmu ogromny pożytek. Będzie Ci wdzięczny.

Miłość i relacje

Odwrócona karta wieży sugeruje, że jeśli nie skupisz się bardziej na otoczeniu zamiast pieniądzach, może doprowadzić to do bolesnych rozstań. Zobacz, gdzie brakuje równowagi w dawaniu i braniu. Zaniedbane relacje szybko gasną, uważaj, abyś nie doprowadził do tego, że nie będzie co zbierać. Dla singli jest to znak, że w tym miesiącu mogą spotkać się z rozczarowaniem. Lepiej, aby nie nastawiały się teraz znalezienie prawdziwej miłości. Wieża to również symbol rychłych zakończeń. Lepiej nastawić się na porządki niż budowanie.

Karta na ten miesiąc: Wisielec

Droga panno nie myśl, że w listopadzie popchniesz jakieś sprawy do przodu. To czas zawieszenia i zastanowienia się. Rozejrzyj się, planuj i dopiero działaj. Być może będziesz musiał poczekać z czymś do nowego roku. Odpuść, nie rób nic na siłę, jeśli nie chcesz, aby rezultat był odwrotny do zamierzonego. Karta radzi ci też, abyś popatrzył na wszystko świeżym okiem, bez starych nawyków i uprzedzeń. Wtedy zobaczysz daną sytuację w nowym, zupełnie innym świetle, co pomoże ją przyspieszyć i uzyskać pewien postęp.

 

 

Przesłania anielskie: Okazja

Twoi przewodnicy wskazują Ci, abyś wykorzystywał wszystkie nadarzające się w tym miesiącu okazje. Wolny dzień wykorzystaj na umacnianie więzi z bliskimi. Dodatkowy przypływ gotówki inwestuj lub odłóż na ważne wydatki. Obserwuj znaki od wszechświata, który chce zachęcić Cię do wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu i wchodzenia na właściwe tory. Jednak, najpierw, aby to zrobić zharmonizuj siebie i uporządkuj wszystko wokół, również w relacjach, które będą dla Ciebie kluczowe w najbliższych miesiącach.