Rak znak zodiaku

Horoskop rak listopad 2022

Drogi raku Twoja wrodzona wrażliwość da Ci się szczególnie we znaki w listopadzie. Jest to okres zamykania pewnych spraw i kończenia relacji, które zbudowane zostały na słabych fundamentach. Nietrudno zatem o dużą emocjonalność. Mogą Cię czekać przepłakane noce, ale ma Cię to jedynie wzmocnić. Jeśli coś się teraz kończy, pozwól sobie, by to uwolnić. Stare robi miejsce nowemu. Wszystko zacznie się układać, kiedy pozwolisz sobie na wewnętrzne i zewnętrzne porządki. Nie trzymaj się kurczowo tego, co chce już odejść.

Praca i finanse

Na pracę i finanse wypadła karta rydwanu w pozycji prostej, oznacza to, abyś teraz skupił się na pracy i przepływie gotówki. Pomimo iż będzie to trudny pod kątem emocji miesiąc, Twoim priorytetem będzie stabilizacja finansowa. Grozi Ci ucieczka w przepracowanie od tego, co wewnątrz przeżywasz. Staraj się nie kumulować za dużo w sobie i zachować równowagę między pracą a odpoczynkiem. W tym miesiącu nie rzucaj się finansowo na głęboką wodę. Jeśli planujesz kupić samochód lub dom, lepiej jeszcze poczekaj.

Zdrowie

Trudne emocje będą kumulować się w Twoim ciele i na pewno dadzą o sobie znać. Uwalniaj je, medytuj, odpoczywaj, aby rozluźnić się i wrócić do równowagi. Karta odwróconej sprawiedliwości oznacza, że coś może w tym miesiącu nie pójść po Twojej myśli i wpędzić Cię w obniżony nastrój. Odpuść, nie walcz z wiatrakami i skup się na wzmacnianiu siebie. Zaobserwuj co jesz, ponieważ emocjonalne podjadanie nie prowadzi do niczego dobrego. Wzmocnij swoją odporność i zmodyfikuj codzienne posiłki o nieco zdrowsze produkty.

 

Miłość i relacje

Karta odwróconej cesarzowej oznacza, że listopad będzie dla Ciebie ciężki psychicznie pod kątem relacji. Nie będzie brakowało negatywnych emocji, kłótni i prawdziwych burz, które doprowadzą do rozstań. Pozwól na to, ponieważ jest to potrzebne, abyś odkrył prawdę o sobie i ludziach z Twojego otoczenia. To czas porządków, więc zrobisz miejsca na nowe, chociaż będzie to bardzo bolesne. Warto, abyś przyjrzał się też sobie i swojemu zachowaniu, odkryjesz wtedy wiele cennych wskazówek i lekcji do odrobienia.

Karta na ten miesiąc: Sąd ostateczny odwrócony

Drogi raku, karta ta jest dla Ciebie ważnym ostrzeżeniem, abyś w listopadzie bardzo przyjrzał się swojemu życiu i postępowaniu. Przypomina Ci również, że wszystkie odpowiedzi masz w sobie, również na problemy, które Cię dotykają. Zauważ negatywne przekonania, własne słabości i toksyczne więzi. To czas, abyś się od nich uwolnił, nawet za cenę własnego komfortu emocjonalnego. Odejdź od iluzji i wprowadzaj pozytywne zmiany w swoim życiu. Tylko wtedy zbudujesz nowe fundamenty na powstałych obecnie gruzach.ściw

Przesłania anielskie: Bądź asertywny!

Wielu ludziom może się to nie spodobać, a nawet staniesz się dla nich wrogiem numer 1. Dlatego bądź asertywny w relacjach i nie daj sobie wejść na głowę. Jednak nie przesadzaj z własnym ego, bo również nie jesteś bez wad. Komunikuj się, argumentuj, tylko wtedy wygrasz. Niektórzy będą chcieli przypisać Ci swoje wady, nie daj im takiej możliwości. Bądź też asertywny wobec siebie, odchodząc od negatywnych nawyków i przekonań. Aniołowie przypominają Ci, że masz zasoby, aby na nowo ustabilizować się wewnętrznie.