Ryby znak zodiaku

Droga rybo pomimo iż listopad jawi Ci się, jako miesiąc pełen przeciwności losu, dasz sobie ze wszystkim radę. Nawet, jeśli będziesz myślała, że dotyka Cię nieustanny pech. Pamiętaj, że nie wszystko trwa wiecznie i w końcu wszystko wróci na dobre tory. Dla każdego znaku jest to czas porządków więc nie ominie też to i Ciebie. Pozwól sobie na chwilowy smutek,a potem weź się w garść i nie załamuj rąk, ponieważ nie taki diabeł straszny, jak wygląda. Będziesz też mogła liczyć na wsparcie przyjaciół. Bądź dla siebie bardziej łaskawa.

Praca i finanse

Karta papieża sugeruje, że zaczniesz się zastanawiać, czy miejsce, w którym jesteś jest, rzeczywiście jest dla siebie. Powoli rozglądać się będziesz wśród ofert, być może wpadnie Ci myśl o przebranżowieniu. Ryby poszukujące pracy w listopadzie będą miały szansę ją znaleźć, by poczuć trochę stabilizacji. Papież ostrzega jednak, aby nie osiadać za bardzo na laurach i nie marnować czasu. Warto też otworzyć się w listopadzie na nowe możliwości, ponieważ mogą naprawdę się opłacić. W kwestii finansów radzi zachować roztropność.

Zdrowie

Karta odwróconej sprawiedliwości mówi, że za bardzo powolfowałaś sobie ze zdrowiem. Nikt nie jest ze stali, również Ty i teraz będziesz musiała za to zapłacić. Dokuczać może Ci układ krążenia oraz układ trawienny. Niestety rybo, wypijesz piwo, które sobie naważyłaś.  Nie obędzie się bez wizyty u lekarza. Jeśli w ostatnim czasie nie pozwalałaś sobie na odpoczynek i uwalnianie emocji, wszystko teraz uderzy Cię ze zdwojoną siłą. Będziesz nerwowa i nadpobudliwa, co odczuje Twoje otoczenie. Postaw teraz na spokój i zdrowie.

Miłość i relacje

Karta kapłanki wskazuje, że listopad będzie dla Ciebie dobrym miesiącem na relacje. Mimo przeciwności losu, będziesz odczuwała potrzebę spotkań towarzyskich. Nie grozi Ci zatem zamknięcie w czterech ścianach. Warto jednak zrobić porządek w głowie, wyciszyć się, pomedytować i podyskutować z naszym wewnętrznym ja. Szczególnie, jeśli jesteś z kimś skonfliktowany, to pozwoli Ci zniwelować konflikt, zamiast go zaogniać. Samotne ryby, dzięki wypadom na miasto mają szansę na poznanie ciekawej osoby, z którą spędzą miłe chwile.

Karta na ten miesiąc: Słońce

Ryba, chociaż ten miesiąc będzie dla Ciebie chaotyczny i nierzadko będziesz miał dość, karta słońca mówi Ci, że nie stracisz swojego wewnętrznego optymizmu. Nawet, jeśli będą towarzyszyć Ci powracające wahania nastroju. Wiesz, że raz pod górkę, a raz z górki i ze wszystkim dasz sobie radę. O Twój dobry nastrój zadbają Twoi najbliżsi, z którymi będziesz spędzał w listopadzie więcej czasu. Zechcesz też zadbać o swój komfort psychiczny i nie zawahasz się wziąć dnia wolnego z pracy. Naprawdę odpoczynek Ci się teraz przyda.

 

Przesłanie anielskie: Nie ma powodu do zmartwień!

Rybo, Twoi aniołowie chcą, abyś pamiętał, że nigdy nic nie trwa wiecznie, zmartwienia również. Dlatego, jeśli coś dzieje się nie po Twojej myśli, pamiętaj, że rozpada się po to, aby zaraz się ułożyć. Coś, co wyda Ci się totalną katastrofą, kiedy na spokojnie spojrzysz na to z boku, zauważysz, że wcale nią nie było. Wszystko co będziesz doświadczała w listopadzie jest po to, aby wzmocnić Twoją wewnętrzną siłę i nauczyć Cię ważnych życiowych lekcji. Pamiętaj, że po każdej, nawet największej i najbardziej hucznej burzy, wychodzi słońce.