Skorpion znak zodiaku

W listopadzie skorpionie skupisz się na zagłębianiu się w sobie i rozmyślaniu. Towarzyszyć będzie Ci w tym czasie energia pustelnika. Dojdziesz do wielu zaskakujących rozwiązań, które odwrócą o 180 stopni Twoje życie i relacje. To dobrze, bo pozwoli Ci zetknąć się też z przeszłością i zamknąć ją raz na zawsze. Będziesz odczuwał wahania energii, co jest naturalnym skutkiem, kiedy wprowadza się zmiany. Odpuść, pozwól sobie na przepływ i zdystansuj się nieco do problemów życia codziennego, ludzi i swoich przekonań.

Praca i finanse

Karta Umiarkowanie odwrócone wskazuje Ci, abyś był bardziej konsekwentny w kwestii materii. Jeśli pozwalasz sobie ostatnio na zbyt wiele przyjemności, w końcu będzie Cię to słono kosztować. Skorpionom czekającym na okazję w kwestiach zawodowych, radzi, aby być  bardziej cierpliwym. W pracy nie pozwól sobie skorpionie, aby inni zawalali Cię swoimi obowiązkami. Mierz siły na zamiary, a w przypadku braku energii do działania, najlepiej zrezygnuj, zanim podejmiesz się zadania, któremu nie dasz rady się podołać.

Zdrowie

W listopadzie skup się bardziej na odpoczynku. Ponieważ większość twoich problemów wynika ze zmęczenia, niewysypiania się oraz poczucia zagubienia. Dlatego pozwól sobie na chwilę zatrzymania. Nie musisz być teraz wszędzie. Odetchnij, zagłęb się w siebie, a przyjdą nowe pomysły i odpowiedzi. Ponownie wychodzi Ci karta pustelnika, która każe Ci wycofać się od świata. Zdrowa samotność i zdystansowanie się pozwoli Ci na nową perspektywę. Twój organizm będzie Ci wdzięczny za chwilę wytchnienia i picia większej ilości wody.

Miłość i relacje

Kochankowie to bardzo dobra karta, oznacza, że listopad będzie dla Ciebie miesiącem spotkań towarzyskich i służbowych, narad, porozumiewania się i wspólnego działania. Warto podjąć ważne decyzje lub zastanowić się na przyszłością niektórych relacji. Jeśli wahasz się z wyznaniem uczuć, będzie to dobry czas, by powiedzieć to, co od dawna tłumiłeś w sobie. Single mają okazję poznać kogoś nowego lub rozwinąć poważnie już istniejącą relację, wnosząc ją na całkowicie nowy poziom. Komunikacja i bliskość będą bardzo ważne.

Karta na ten miesiąc: Pustelnik

Energia listopada będzie sprzyjać myśleniu. Będziesz dużo zastanawiał się nad kwestiami dotyczącymi materii, relacji i własnego wnętrza. Pustelnik nie będzie opuszczał w tym miesiącu. Jest to Ci potrzebne, aby na nowo wszystko poukładać i spojrzeć na swoje życie świeżym okiem. Czas porządków, systematyzowania, planowania, chwilowego zatrzymania, by później ruszyć z nową energią. Nie czuj się tym przytłoczony, pozwól sobie na swobodne odczuwanie emocji i uwalnianie tego, co negatywne. Potem będzie już tylko lepiej.

Przesłanie anielskie: Nie ma powodu do zmartwień

Jeśli wydaje Ci się, że los płata Ci figla i nic nie jest po Twojej myśli, tak naprawdę wszystko dopiero się układa. Aniołowie chcą, abyś miał na uwadze, że nie masz tak naprawdę powodu do zmartwień. Wszystko dzieje się dla Twojego dobra i po to, abyś mógł poukładać wszystko w swoim życiu. Pozwól sobie na to, zrób przestrzeń do swobodnego przepływu i zmian. Dzięki temu będziesz mógł transformować się i powstać niczym feniks z popiołów. Jednak wszystko potrzebuje czasu, dlatego niczego nie popędzaj, bądź cierpliwy.