Strzelec znak zodiaku

Strzelcu listopad będzie dla Ciebie rewelacyjnym miesiącem pod kątem relacji międzyludzkich. Karta kochanków oznacza, że czekają Cię inspirujące spotkania, nowe możliwości, owocne współprace. W związkach nastąpi ożywienie uczuć, a single nie będą miały powodu, by narzekać na nudę. Ważne będą też relacje z bliskimi. Nie zabraknie czasu na wspólne obiady, wyjścia na miasto, czy granie w planszówki w domu. Listopad to Twój miesiąc i będziesz chciał wykorzystać go w pełni. Okazji do tego Ci Nie zabraknie.

Praca i finanse

W pracy będziesz stawiał na współpracę w grupie. Na pewno tym zapunktujesz i zaskarbisz sobie sympatię innych. Obudzisz w listopadzie swoje umiejętności liderskie, być może czekać Cię będzie ważny projekt. Pomimo wątpliwości, dasz sobie radę. Twoja praca zostanie Ci wynagrodzona, możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki. Jednak nie wydawaj go od razu. Inwestuj lub odłóż na czarną godzinę. Nigdy nie wiesz, kiedy nagle będziesz potrzebował pieniędzy. Możesz otrzymać też ciekawą ofertę współpracy.

Zdrowie

Na zdrowie wypadła karta odwróconego głupca. To zapowiedź istotnych zmian w twoim życiu. Niestety zmiany te będą raczej nagłe, a niespodzianki nieprzyjemne. Być może bagatelizowałeś od dawna jakieś symptomy chorobowe, które teraz mocno dadzą o sobie znać. Przyjrzyj się baczniej swojemu organizmowi. Warto też w listopadzie zrobić w sercu rachunek sumienia i porządek w głowie. Pozwoli Ci to uwolnić się od skrywanych emocji i ograniczeń. Uwolnij się strzelcu, to czas, aby pożegnać, to co już stare i niepotrzebne.

Miłość i relacje

To będzie dobry miesiąc na bliskość i komunikację. Nie będziesz narzekał na nudę i samotność. Z chęcią spędzisz czas z przyjaciółmi i rodziną. W związkach nastąpi znaczne ożywienie, a samotne strzelce będą miały okazję do randkowania. Będzie to czas relaksu, dzięki czemu przewietrzysz nieco głowę. Otworzysz się też na nowe znajomości, które mogą nawet stać się przyjaźniami lub owocnymi współpracami zawodowymi. Miej zatem oczy i uszy otwarte i nie próbuj zamykać się w domu. To czas, aby dać się ponieść światu.

Karta na ten miesiąc: Słońce

Karta Słońce radzi Ci strzelcu,  abyś cieszył się chwilą, chłonął pozytywną energię i czerpał, ile się da z każdej chwili. Bądź pozytywny, a na pewno szczęście Cię nie opuści. Będziesz odczuwał motywację do działania i nie usiedzisz w miejscu. Poczujesz, że wszędzie będzie Cię pełno. Nie zawahasz się brylować towarzysko. Z pewnością Ci się to opłaci. Zrób coś dobrego dla siebie i innych. Listopad będzie dla Ciebie miesiącem ruchu i działania. Jesteś ognistym znakiem, nie daj się powstrzymać! Pustelnik nie jest Twoją energią na ten czas.

 

 

Przesłanie anielskie: Dobrobyt

Los będzie Ci sprzyjał w listopadzie. Aniołowie przypominają Ci, że masz wszystko, czego Ci trzeba i nie musisz się ograniczać. W tym miesiącu możesz robić dalekosiężne plany, wizualizować, kreować, manifestować to, czego pragniesz. Jesteś w swojej energii, możesz śmiało ją wykorzystywać do realizacji postawionych sobie celów. Wychodź z domu, stawiaj na ruch i relacje międzyludzkie. Wypłyniesz dzięki temu na szerokie wody i będziesz chętny do działania. Jeśli byłeś z kimś pokłócony, wszystko zmieni się na Waszą korzyść.