Wodnik znak zodiaku

Wodniku w listopadzie wiele negatywnych emocji będzie nad Tobą wisiało. Być może będziesz starał się wykorzystywać swoją pozycję lub stanowisko do niecnych celów lub dasz się pokonać swoim złym nawykom. Przyjrzyj się sobie i swojemu życiu, abyś dostrzegł

toksyczne wpływu i mógł się od nich uwolnić. Karta diabła mówi, że z jednej strony będziesz starał się uniezależnić, wyrwać spod wpływu innych osób, a z drugiej będzie Cię ciągnęło, by wykorzystać okazję lub kogoś do własnych celów. Uważaj, aby źle się to nie skończyło!

Praca i finanse

Wypadła karta rydwanu, oznacza to, że będziesz miał do wyboru dwie możliwości pracy i ciężko będzie Ci się zdecydować na jedną. Poczujesz, że chcesz mieć ciastko i zjeść ciasto, jednak uważaj na własną zachłanność, bo może mieć to niekoniecznie dobry finał. W listopadzie warto rozejrzeć się za okazjami. Może przyciągnie Cię do kupna nowego samochodu, wycieczki a może zainwestowania w nowym dom lub mieszkanie? Chwilowy przypływ gotówki może Ci uderzyć do głowy, na szczęście uda Ci się zachować rozsądek.

Zdrowie

Uważaj na swoje zdrowie, ponieważ teraz mogą odezwać się Twoje skłonności do niezdrowych nawyków. Zrezygnuj z alkoholu i używek, ogranicz tłuszcz i szybkie jedzenie na rzecz gotowane. Zrób sobie nawet post, aby porządnie oczyścić organizm. Popracuj też nad emocjami, abyś nie wyładowywał się na otoczeniu. Twoja nadwrażliwość i napastliwość ma źródło w niepewności oraz obsesyjnym myśleniu o ludzkiej złośliwości. Dlatego weź głęboki wdech i odetchnij, dobrze zrobi to Tobie i Twoim bliskim. Zacznij też się wysypiać.

Miłość i relacje

Niestety karty nie mają optymistycznych wieści. Odwrócony papież oznacza, że w listopadzie czeka Cię kryzys w relacjach i związkach. Możesz też dowiedzieć się czegoś, co przelało szalę goryczy i doprowadzi do zakończenia. Nie zabraknie kłótni, nieporozumień i niepotrzebnych oskarżeń. Spróbuj na niektóre rzeczy spojrzeć z nowej strony, z dystansem. Zauważ również swoje błędy, nie zawsze wszystko leży po drugiej stronie. Być może przyda się Wam mediacja, aby nie pogrzebać całkowicie tego, co zostało już zbudowane.

Karta na ten miesiąc: Gwiazda

Karta Gwiazda radzi ci, abyś spędził czas z najbliższymi, aby nieco pogłębić z nimi kontakty. Niektórzy mogą czuć się przez Ciebie zaniedbani. Postaw też na zdrową komunikację, bez surowego oceniania, aby nie wywoływać lub zaogniać konfliktu. Listopad będzie dla Ciebie wodniku dobrym czasem na afirmacje, medytację i regenerację sił. Postaw się nieco w roli pustelnika i zajrzyj do swojego wnętrza. Może okazać się, że odkryjesz tam wiele ciekawych rzeczy o sobie. Karta Gwiazdy ostrzega przed marnowaniem czasu  izamartwianiem się.

 

Przesłanie anielskie: Jesteś gotów

Aniołowie mówią Ci, że jesteś gotów wprowadzać w swoim życiu potrzebne zmiany. Los Cię nie będzie karał, chociaż może tak Ci się wydawać. Wszystko co będzie się działo w listopadzie jest po to, abyś mógł oczyścić siebie i swoje życie z tego, co uzależniające, toksyczne i niepotrzebne. Dobrze Ci to zrobi, dlatego nie załamuj się, nawet, jeśli zawali się dla Ciebie coś ważnego. Na tych zgliszczach z czasem, kiedy ochłoniesz, zbudujesz coś całkiem nowego i bardziej stabilnego niż wcześniej. Wodniku, słuchaj się bardziej siebie.