Horoskop celtycki, czyli jakim drzewem jesteś?

Horoskop drzewny

Początki tej niezwykłej astrologii sięgają ponad dwóch tysięcy lat wstecz. Przenoszą nas w czasy, kiedy porządek świata rządził żywiołami natury, a ludzie zdani na jej kaprysy potrafili ją uważnie obserwować. Informacje o podobieństwie cech człowieka i drzewa zawdzięczamy Druidom – celtyckim kapłanom, wróżbitom i świętym, którzy czcili dąb i jemiołę, mieszkali w lesie i znali się na drzewach jak nikt inny. Druidzi również uważnie studiowali ruchy gwiazd i obchodzili przesilenia i równonoce. Tak więc znaki totemiczne tych, którzy weszli na ten świat, zostały przypisane do astronomicznych przedziałów czasowych odpowiadających zmieniającej się wysokości słońca na horyzoncie. A ludzie, w przeciwieństwie do drzew, z jaką łatwością radzą sobie ze światem, zawsze głęboko w sercu ukrywają proste marzenie o szczęściu.

Horoskop celtycki: Jabłoń

Jabłoń wierzy, że to, co dzieje się tu i teraz, jest najważniejsze i niepowtarzalne. Stara się celebrować każdego dnia, nie myśli o konsekwencjach, jest wyluzowana. Fascynuje ją świat, fascynują ją ludzie. Wie, jak wszystkich rozśmieszyć, ma wielu przyjaciół i znajomych, ale ich dobiera bardzo ostrożnie. Jabłoń nigdy nikomu nie odmawia pomocy. Nie pozwoli odejść nikomu w potrzebie. Mówi, co myśli i nosi serce na rękawie. Niestety wrodzona życzliwość i współczucie oraz brak wyrachowania sprawiają, że zaufanie Jabłoniego jest często bezlitośnie wykorzystywane.

Horoskop celtycki: Jodła

Osoby spod tego znaku zodiaku lubią żyć w dostatku. Uwielbia piękno, dlatego zawsze otaczają ją piękne, delikatne przedmioty, które na pierwszy rzut oka szokują kosztami. Lubi też dobrze wyglądać. W towarzystwie, choć jest nieco introwertyczna i powściągliwa, uważana jest za wzór moralnego charakteru i kultywacji osobistej. Paradoksalnie właśnie to wycofanie i dystans skłoniły ludzi do zastanowienia się nad opinią Jodło.

Horoskop celtycki: Wiąz

Wiązy mają świetną prezencję. Możesz zazdrościć mu muskularnej sylwetki i wyczucia mody. Niestety, jego wysportowana, atletyczna sylwetka to często jego wygląd. W rzeczywistości jest to kruche i kruche zdrowie. Ciągle cierpi, ciągle narzeka na jakieś problemy zdrowotne. Osoby spod tego znaku nie lubią komplikować sobie ani innym życia. Nie jest skłonny do przesadnej filozofii i myślenia. Jeśli ktoś z jego otoczenia popełnił błąd, Elm z pewnością mu o tym powie. Osoby winne mogą również otrzymać surową naganę i nakaz.

Horoskop celtycki: Cyprys

Cypress nienawidzi samotności. Nade wszystko ceni sobie towarzystwo, rodzinę, ale nie jest sentymentalny. Rzadko mówi i popisuje się swoimi uczuciami, ale jego wahania nastroju są dzikie. Przez chwilę był suchy, zły i bardzo nieszczęśliwy, a po chwili zaskakiwał otoczenie swoją dobrocią i czułością. Podczas pracy w dużych firmach ma tendencję do pozostawania na uboczu. Nie bierze udziału w żadnych dyskusjach. Nie chce się z nikim kłócić ani kłócić.

Horoskop celtycki: Topola

Topola jest na ogół bardzo sympatyczna dla ludzi. Jest miła i pomocna. Poszukuje i oczekuje podobnych cech od otaczających go osób. Aby stać się kimś bliskim Topoli, trzeba było spełnić bardzo wysokie wymagania. Osoby spod tego znaku mogą na pierwszy rzut oka wydawać się słabe, łatwo ulegające wpływom i manipulowane przez kogoś. W pewnym sensie tak jest. W sytuacjach, gdy ktoś zaczyna przekraczać granicę i próbuje przekonać ją do zrobienia czegoś, czego ona nie chce, Topola zdecydowanie staje w obronie siebie. Potrafi być bardzo stanowcza i konsekwentna. Zaciekle bronił swoich poglądów i nigdy się nie poddał.

Horoskop celtycki: Cedr

Xuesong jest bardzo przyziemną osobą. Zawsze dostosowuje się do warunków, w jakich się znajduje. Choć czasami gubi się w marzeniach o lepszym, bogatszym życiu, to tylko sen. Cedar jest niepoprawnym optymistą. Najbardziej ceni sobie dobro i dobro w swoim życiu. Nie potrzebuje dużo szczęścia. Lubi proste rzeczy i wartości.

Horoskop celtycki: Sosna

Payne ma wysoko rozwinięte umiejętności obserwacji i posiada niezwykłą inteligencję. Potrafi dokładnie ocenić, co dzieje się wokół niej i przewidzieć dalszy rozwój wydarzeń. Te niezwykłe umiejętności w połączeniu z szybkością, konsekwencją i determinacją sprawiły, że Sosna odniosła sukces. Doskonale wie, czego chce od życia i co chce osiągnąć. On nigdy się nie poddaje. Każdy, kto ją skrzywdzi, musi liczyć się z tym, że prędzej czy później Pine zażąda odszkodowania. Jej ambicja nigdy nie jest zaspokojona, więc zawsze będzie dążyć do nowych sukcesów, wyznaczając sobie i innym nowe, wyższe cele.

Horoskop celtycki: Wierzba

Chociaż potrafi się temu podporządkować, tak naprawdę nigdy nie pozwoli się ujarzmić i stłumić własnej duszy. Niejednokrotnie na początku związku czy przyjaźni żąda stanowczego oświadczenia na temat przyszłości, co czasem ludzi od niej odstręcza. Willow zawsze działa według ogólnie przyjętych zasad. Do pewnego stopnia pozwala sobą manipulować, aw końcu trzyma się swojej broni i nie pozwala sobie na łamanie prawa czy krzywdzenie innych.

Horoskop celtycki: Lipa

Lyndon jest wzorem uczciwości. Nigdy nie kłamała i zawsze była miła dla ludzi. W miarę możliwości pomaga. Jest w stanie wiele poświęcić dla swoich przyjaciół i rodziny. Chociaż jest raczej powściągliwa, uwielbia leczyć. Bardzo starannie dobiera swoich najbliższych przyjaciół. Kocha i ma nadzieję, że otaczający ją ludzie nie będą jej pouczać ani mówić jej, co ma robić i ile okazji przegapiła.

Horoskop celtycki: Dąb

Dąb jest świetnym gospodarzem i ludzie świetnie czują się w jego towarzystwie. Zawsze szanował opinie i wolność innych. Jest bardzo otwarty i bardzo wyrozumiały. Nigdy nie ocenia nikogo na podstawie wyglądu lub pierwszego wrażenia. Chętnie pomaga i doradza, ale nigdy nikomu nie narzuca swoich poglądów i sposobu myślenia. Kiedy jednak nie zgadza się z czymś lub coś jest sprzeczne z jego przekonaniami, zabiera głos.

Horoskop celtycki: Leszczyna

Orzechy laskowe są mało wymagające. Tolerował ich różnice i drobne dziwactwa. Ma w sobie dużo czułości i troski. To dzięki tym cechom charakteru był w stanie zdobyć serca i umysły. Ma wielu przyjaciół i znajomych. Jej dobroduszne serce jest często zauważane i chwalone w środowisku, co sprawia, że Leshchina spotyka się z aplauzem i podziwem. Chociaż jej intencje nie zawsze są czyste i lubi być chwalona za pomoc i troskę, nie ma w tym nic złego. Hazel jest jedną z tych osób, które zawsze są gotowe do działania, gdy czyjeś prawa są łamane lub niesprawiedliwie odbierana jest komuś wolność. Będzie walczyła równie zaciekle o rannych jak o zwierzęta.

Horoskop celtycki: Jarzębina

Wielka empatia i wrażliwość sprawiają, że troszczy się o wszystko wokół. Każde zmartwienie, czy to własne, czy cudze, przeżywa bardzo mocno. Rowan kocha sport i to, co się wokół niego dzieje. Osoby spod tego znaku tak dobrze znają ludzi, że doskonale ich postrzegają. Wie, kiedy nadchodzą kłopoty i z łatwością ich unika.

Horoskop celtycki: Klon

Spośród wszystkich znaków, najbardziej charakterystycznym dla Klona jest ego. Łącząc ambicję i dumę, tworzą wybuchowe mieszanki. Klony potrzebują ciągłej uwagi i aplauzu. Aby najbliższe otoczenie nie straciło na nim zainteresowania, ciągle próbuje i uczy się nowych rzeczy, chce imponować innym i być przez nich podziwianym.

Horoskop celtycki: Jesion

Jasion ma dar zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich do swojego punktu widzenia. Jeśli potrzebuje pomocy, może poprosić o nią w taki sposób, że prawie nikt nie może mu odmówić. Bardzo często wykorzystuje tę umiejętność, dlatego czasami czuje się jak trader w firmie. Może dlatego, że ma doskonałe wyczucie ludzi i potrafi się do nich zbliżyć, więc nie daje się oszukać. Paradoksalnie nie toleruje kłamstwa ani kłamstwa. Natychmiast zerwał kontakty z tymi, którzy próbowali go wykorzystać.

Horoskop celtycki: Grab

Grab bardzo przejmuje się wyglądem. Dbają o swoje zdrowie i zdrowo się odżywiają. Ceni sobie porządek i lubi mieć plan. Grab jest bardzo romantyczny i większość ludzi marzy o założeniu rodziny. Szkoda, że jego spojrzenie na Da Ai jest zbyt idealistyczne i nadal nie jest usatysfakcjonowany. Grab jest bardzo sprawiedliwy i uczciwy, nigdy nikogo nie oszukuje i nie oszukuje. Chociaż ma tendencję do analizowania sytuacji przez długi czas i bardzo szczegółowo, kiedy się na coś decyduje, zawsze to robi. Był konsekwentny, a dzięki pracowitości i uczciwości udawało mu się realizować zamierzenia.

Horoskop celtycki: Figa

Fica kocha życie i wszystkie jego uroki, bardzo ceni sobie ciepłe życie rodzinne. Osoby spod tego znaku uwielbiają być adorowane. Aby żyć, potrzebujemy pochwały i współczucia, tak jak potrzebujemy tlenu. Nie jest jednak próżna ani zapatrzona w siebie. Feiga lubi też komplementować innych. Potrafi maksymalnie wykorzystać te pięć minut, kiedy los jej sprzyja. W walce o siebie jest zdeterminowana, silna i bardzo odważna. Jednak gdy coś zaczęło się kruszyć, Figga całkowicie straciła równowagę. W jednej chwili wyparował z niej cały entuzjazm i była całkowicie zdruzgotana. Osoby spod tego znaku zodiaku są podatne na depresję. Często latami zmagają się z depresją.

Horoskop celtycki: Brzoza

Brzoza jest głęboko sympatyzowana przez ludzi. Wynika to w dużej mierze z dużej subtelności i kultury osobistej. Nigdy nie wtrącała się w ich sprawy, jej rady były zawsze taktowne i wyważone, a jej krytyka, jeśli taka była, wyważona i sprawiedliwa. Nienawidził wszelkiego rodzaju wulgaryzmów, a nawet bał się takich zachowań i gruboskórnych ludzi. Jest bardzo tolerancyjna i nigdy nikogo nie ocenia. Jest otwarta i odnajduje się w każdym towarzystwie.

Horoskop celtycki: Drzewo oliwne

Oliwki mają wiele uroku i osobistego uroku. Świetnie czuje się w ciepłym i umiarkowanym klimacie. Gdyby mogła mieszkać w takim miejscu i skupiać się na nauce, pewnie byłaby w raju. Dzięki zamiłowaniu do czytania Oliwka ma ogromną wiedzę. Jest bystra, uwielbia się uczyć i szybko przyswaja nowe informacje.

Horoskop celtycki: Buk

Beachy lubi się wystroić i mieć ładne rzeczy w pobliżu (zwykle ma ładnie urządzone mieszkanie i naprawdę fajny samochód). Dlatego wielu widziało w nim próżność i pychę. Na szczęście to tylko objawy. Po dalszym zrozumieniu Buk okazał się dobrym przyjacielem. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i mądrości potrafi doradzić i podpowiedzieć jak rozwiązać trudne sytuacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *