Horoskop indiański

Sokół: 21.03 – 20.04 (Baran)

Sokół jest uważany za symbol odwagi, niezależności i wolności. Jest szybki, silny i odważny. Dlatego osobom spod tego znaku bardzo trudno jest być posłusznym innym. Ich potrzeba niezależności jest tak wielka, że z trudem potrafią pracować w zespole.

horoskop indiańskiRównież Twój wewnętrzny opór przed jakimkolwiek wstydem, chęć zmian, chęć podejmowania własnych decyzji, czasami zmusza Cię do porzucenia tego, co masz, co kochasz, co lubisz i co robisz, by stawić czoła nowym wyzwaniom.

Potem, będąc osobą bardzo aktywną, staram się pracować do końca. Ponieważ jastrząb nie znosi marnowania czasu i lubi kuć żelazo, póki gorące. Posiada silne cechy przywódcze, jest praktyczny i lubi przewodzić, dzięki czemu dobrze pracuje w zespole.

Jednak czasami jest zdezorientowany i niecierpliwy, aby dopracować szczegóły planu. Jest uparty, ale trzeba przyznać, że zwykle ma rację. Ponieważ leci wysoko i widzi to, czego inni nie widzą.

którym zwierzęciemJastrzębie mają szczególny zapał i często mają dobre intencje, ale bywają też zarozumiałe, aroganckie i uparte.

Ludzie urodzeni z totemem Sokoła nienawidzą leniwych, materialistycznych ludzi i nawet nie spróbują brudnych sztuczek!

Jak napisałem powyżej, emocje natychmiast zamknęły jego serce, a on już był w powietrzu i pędził w twoją stronę z pełną prędkością.

Tak, tak, masz rację. Karmisz to! Czasami znajdą się wśród nich samolubni, niegrzeczni i okrutni ludzie. Dlatego lepiej nie ingerować. Idą prosto bez skręcania. Inaczej wojna jest nieunikniona.

Bóbr: 21.04 – 20.05 (Byk)

znak zodiakuPodobnie jak Sokół, Bóbr nie ma problemu z przejęciem prowadzenia. Jednak w przeciwieństwie do skrzydlatego bobra, bóbr jest bardzo wszechstronny i dostosowuje się do każdej sytuacji.

Jest cichą i niecierpliwą gospodynią. Bobry zwykle mają ponadprzeciętną inteligencję i potrafią wymyślić dobre strategie. Jest także lojalny, pomocny i hojny.

Główną motywacją pracowitego bobra jest efektywne wykonanie pracy, ale często prowadzi to do kłótni z ludźmi o odmiennych poglądach. Dlatego bobry muszą pracować na czas.

Na te istoty wpływa element ziemi (stabilność, rozum, porządek i cel), a następnie wschodni wiatr  (determinacja, intuicja, nauka). Bobry kochają pewność siebie i bezpieczeństwo.

To prawdziwi i typowi ludzie. Mistrz prawdziwego życia, inteligentna osoba.

Z poczuciem celu osoby urodzone pod totemem bobra budują na mocnych podstawach, aby zbudować wysokiej jakości dom, do którego można wejść tylko na zaproszenie, a także w celach turystycznych.

 

Jeleń: 21.05 – 21.06 (Bliźnięta)

cechy charakteruJelenie uwielbiają niespodzianki i zmiany. Innych zaskakują genialne i ekstremalne pomysły. Uwielbiają też być zaskakiwane.

Powodem nieco beztroskiego stylu życia jest wieczna duchowa młodość i otwartość na wszelkie zmiany i odnowę. Dlatego jesteś bardzo towarzyski, zabawny i uwielbiasz poznawać ludzi.

Otrzymujesz inspirację do swoich działań. Masz również silną wewnętrzną odporność na monotonne zadania, które wymagają cierpliwości i systematyczności. Mniej przyjemne zajęcia są zabronione.

Jeleń jest inspirującą postacią! Osoby urodzone pod tym znakiem są inteligentne, pełne gracji i energii. Jelenie mają niesamowite poczucie humoru, dzięki któremu potrafią dotrzeć nawet do  najbardziej przygnębionych osób.

Posiadają doskonałą sztukę konwersacji, co czyni ich interesującymi przyjaciółmi i doskonałymi pracownikami w każdym zawodzie, który wymaga debaty lub wystąpień publicznych.

Dzięcioł: 22.06 – 22.07 (Rak)

indiański znak zodiakuDzięcioła cechuje duża empatia i zrozumienie. Dzięki temu są wspaniałymi rodzicami oraz cennymi przyjaciółmi i partnerami.

Czasami wydaje się zimny i powściągliwy, ale to dlatego, że Dzięcioł ukrywa swoje doświadczenia. Woli mówić o doświadczeniach innych ludzi.

Dzięcioły są też bardzo zorganizowane i często znajdują się w sytuacjach, w których muszą się kimś zaopiekować. Są także wielkimi romantykami i bardzo poważnie traktują związki.

Niestety dzięcioły nie zawsze potrafią zapanować nad instynktem ochronnym. Indianie uważają drzewo za ważny przejaw życia i integralną część Wielkiej Matki Ziemi.

jakim zwierzęciem jesteśPonieważ każde drzewo ma duszę, ci, którzy potrafią ją leczyć, muszą być obdarzeni wielką siłą. Dzięcioły są bardzo nieśmiałe w kontaktach z innymi ludźmi.

Zwykle robią wszystko,  aby upewnić się, że wszystko idzie dobrze. Jeśli się pokłócą, jest to bardzo trudne, ale po chwili spieszą się  i godzą.

Mogą być nieśmiali i bojaźliwi, ale ze względu na swoją delikatną naturę często wznoszą bariery przed światem zewnętrznym, aby chronić się przed brutalnymi atakami. 

Mały nie znaczy słaby. 

Łosoś: 23.07 – 23.08 (Lew)

znaki zodiakuŁososie najlepiej czują się brodząc pod prąd i pokonując trudności i wyzwania. A w Twojej naturze leży gotowość do podejmowania nowych wyzwań i otwierania się na nowe możliwości.

Zdeterminowany, pewny siebie, odważny, tak postrzegają Cię inni. Jesteś silną i nastawioną na sukces osobą. Lubisz przewodzić innym w pracy i życiu osobistym.

Jesteś dobrym szefem i organizatorem, więc Twoje drzwi  kariery są szeroko otwarte. Jesteś apodyktyczny na zewnątrz, ale  w środku jesteś ciepły i chętny do akceptacji przez innych. Lubisz flirtować i flirtować.

indiańskim horoskopieKochasz także siłę, jaką okazują w swoich sercach. Nie traktował jednak tych relacji poważnie.

Tylko wybrańcy cię zniewolą. „Ludzie łososia” wyróżniają się przede wszystkim silnym charakterem. Są urodzonymi liderami. Mają wielką dumę, którą pokazują wszystkim.

Wyjaśniają, kto jest tutaj odpowiedzialny. Nie starają się być na szczycie grupy z pragnienia władzy i nigdy nie dążą do bezwzględnego rządzenia. Myślą, że na to zasługują.

Większość ma. Chcą chronić grupę, są gotowi wziąć odpowiedzialność i poświęcić się. W starożytności Indianie stali się przywódcami (i zwycięzcami) w polowaniach lub bitwach z krzyżowcami.

Niedźwiedź brunatny: 24.08 – 23.09 (Panna)

Osoby spod tego znaku są bardzo romantyczne i sentymentalne. Uwielbiają spędzać czas oglądając zdjęcia z podróży i wspominając wspaniałe chwile w swoim życiu. Często też zakochują się romantycznie. Marzysz też o tym, by czuć się dobrze i namiętnie. W głębi duszy wciąż jesteś małą dziewczynką marzącą o przystojnym księciu. Dlatego na początku każdej znajomości nie okazuj zbytniej inicjatywy, jakbyś wciąż czekał na zaproszenie. Urodzonych między 24 sierpnia a 23 września zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem indyjskiego konstelacji „Niedźwiedź”. Na te stworzenia wpływa żywioł ziemi (stabilność, racjonalne podejście, porządek, poczucie celu), a następnie rządzi wiatr południowy (emocje, percepcja, empatia). Niedźwiedzie są często uważane za niezdarne, ciężkie i leniwe. Ale Indianie znają życie niedźwiedzia. Jest dla nich symbolem pomysłowości, pomysłowości, szybkości, siły, opanowania i roztropności.

Wrona / kruk: 24.09 – 23.10

Wrony nie zwracają większej uwagi na osobniki. Grupy są bardzo ważne. Ze względu na swoje poczucie sprawiedliwości często pełnią rolę sędziów, mediatorów i mediatorów między zwaśnionymi stronami. Wolą rozwiązywać konflikty niż je tworzyć. Są gotowi wymyślić wszystko, wypytywać się nawzajem, oceniać ze wszystkich stron. Nie oczekuj od nich natychmiastowej odpowiedzi. Tak wiele dobrych okazji jest straconych. Z otwartym umysłem łatwo ulegają rozmaitym sztuczkom i intrygom. Łatwo ulegają wpływom i są zbyt łatwowierni. Bardzo dbają o swój wygląd, a wrony wyglądają stylowo.Masz artystyczną naturę i niepowtarzalne gusta i upodobania. Z niczego można stworzyć niesamowite rzeczy. Wszyscy więc podziwiają Twoje wyjątkowe stroje i pięknie udekorowany dom. Jesteś najlepszy w swojej sztuce. Możesz zostać stylistą, artystą lub otworzyć sklep z pięknymi antykami. Masz dużo pomysłów i jesteś bardzo kreatywny. Jako osoba delikatna i wrażliwa nie lubisz sytuacji konfliktowych. Woleliby raczej zrezygnować ze swoich poglądów lub przekonań bez ich obrony, niż dalej kłócić się jako pierwsi.

 

Wąż: 24.10 – 22.11 

Cicha praca jest tym, czego potrzebujesz w bibliotece, archiwum lub muzeum. Masz dość ruchu i hałasu? Potrzebujesz spokoju, wyciszenia i umiejętności skupienia się na jednej rzeczy. Naturą węża jest unikanie niepotrzebnych ludzi i wrażeń. Zdecydowanie masz cechy samotności. Nie potrzebuję publiczności i wolę pracować indywidualnie. Nie oznacza to jednak braku ambicji zawodowych. Wręcz przeciwnie, dużo od siebie wymagają i stawiają przed sobą nowe zadania. Cieszysz się, że możesz do nich dotrzeć. To naprawdę mądrzy i kontemplacyjni ludzie, dobrzy obserwatorzy, którzy nigdy nie spoczną, dopóki tajemnica nie zostanie odkryta. Nie widzą, co mają do ukrycia i nie ujawniają tego, co mają do ukrycia. Ich wyzwaniem są ci, którzy ukrywają coś przed wężami lub wyróżniają się nieprzejrzystym zachowaniem. Mają wielką zaletę. Mają szósty zmysł, intuicję. Z najdrobniejszych szczegółów zbiorą odpowiedzi i ostateczny obraz – krok po kroku i wytrwale. Nie potrzebują akademii policyjnej, by pokazać im to, czego inni nie widzą. Węże mają zdolność wyciągania konkretnych wniosków, rozwiązywania problemów lub rozwiązywania problemów.

 

Sowa: 23.11 – 21.12

Jesteś absolutnym indywidualistą, jak zwierzę związane datą urodzenia. Ludzie postrzegają cię jako mądrego, inteligentnego i wykształconego. Doceniasz te cechy również u innych. Największą radość sprawi ci komunikacja z ludźmi, którzy potrafią mówić równie dobrze do ciebie. Podziwiasz piękno innych, ale nie traktujesz tego zbyt poważnie. Możesz troszczyć się o kogoś tylko wtedy, gdy pokażesz, że masz własne zdanie, nawet jeśli jest odwrotnie. Wtedy komunikacja z taką osobą stanie się dla ciebie prawdziwym hobby. Długie rozmowy wypełnione merytorycznymi argumentami, mądrymi argumentami i konfliktami to najlepszy afrodyzjak dla sów. Osoby urodzone pod totemem sowy charakteryzują się ciągłym pragnieniem wyższych ideałów. Próbują je znaleźć, a sami się nimi kierują, szczęśliwie przechodzą i dają innym. Coś im mówiło, że coś jest między niebem a ziemią.

 

Gęś: 22.12 – 20.1

Jesteś wspaniałą, pracowitą gospodynią. Zorganizowani, pracowici i przygotowani na nieoczekiwane, prowadzimy nasze życie i naszą działalność jako dobrze prosperujący biznes. Nie zmęczysz się, dopóki nie zamkniesz wszystkiego na ostatni guzik. Nieustannie zadziwiasz innych swoją wytrwałością i ambicją. Wierzysz w ciężką pracę i niezawodność. Najpierw zwróć uwagę na swoje uczucia. Obserwując i oceniając, stopniowo przyzwyczaisz się do tego. Jeśli chcesz rozwiązać sprawę, zostaw to Gusowi. Osoby spod tego znaku są ambitne, uparte i uparte. Jeśli postawi przed sobą zadanie, zawsze je wykona. Jednocześnie gęsi wykonują te zadania nie po to, aby odnieść sukces lub podobać się innym, ale jakby  ze sobą konkurować. Dlatego nadaje się do biznesu i sportu. Gęś – stałe wsparcie dla bliskich, oddanie rodzinie i przyjaciołom.

Wydra: 21.01 – 19.02

Osoby urodzone pod tym znakiem odznaczają się utalentowaną prezencją, wybitną aktywnością, mają niezwykłe poczucie sprawiedliwości. Jeśli poczują się źle, nie zawahają się za wszelką cenę natychmiast interweniować, a także pomogą tym, którzy przestrzegają prawa, pomagając najsłabszym, którzy nie mają szans na najsilniejszego. Czasami wpadają na pomysł, aby zakończyć filmowanie później gdzieś w środku, zwykle mogą wykonać bieżący ruch blefu. Pomysły i aspiracje są w większości po prostu naturalne z ich wyobraźni. Nie potrafią odróżnić utopii od realistycznych wizji. Wtedy potrzebują kogoś, kto niechcący przytrzyma ich „na ziemi”. Nawet jeśli nie pozwolą w żaden sposób przekroczyć siamovamtam, nadal potrzebują konstruktywnej krytyki, ponieważ zmarnują zbyt wiele energii i czasu na próżno, realizując swoje plany. Prowadzi to do pewnej zmienności, nie mogą b.d. Podstawowe rzeczy są tak zabawne. Obserwując wydry bawiące się w wodzie, przekonasz się, że wydry to wspaniali towarzysze, którym nigdy się nie znudzisz! Są też chętni do pomocy w razie potrzeby, co nie jest metodą, bo pozbawia ich wrażliwości i empatii. Wydry są również bardzo kreatywne i mają niezwykłe pomysły. Dobrze wykonują swoją pracę – wydry to w końcu drapieżniki, zdolne do osiągania z góry określonych celów. Przynajmniej nie da się ukryć, że są prawdziwymi świrami, jeśli osobowość oczekuje od nich przestrzegania konwencji, będzie to ogromne rozczarowanie! Wydry mogą być również zbyt wrażliwe i łatwo je urazić. Szybko zapominają o kłótniach, ponieważ bardzo cenią uprzejmość i posłuszeństwo swoich bliskich.

Wilk: 20.02 – 20.03

Jednak wilk jest zwierzęciem stadnym, więc dom i rodzina są bardzo ważne dla kogoś z tym znakiem. Wilki kochają swoich bliskich głęboką miłością i potrafią działać dyplomatycznie. Wilki są ciekawskie i potrafią dobrze przystosować się do nowych sytuacji. Uwielbiają pomagać innym i są bardzo zainteresowani edukacją swoich dzieci. Wilki często bardzo rozumieją uczucia innych ludzi i są głęboko przywiązane do idei lub filozofii. Ale uważaj, aby nie nadepnąć wilkowi na piętę. Jeśli ktoś źle go potraktuje, wilk zapamięta to na długo! Wściekły Wilk może być bardzo sadystyczny, a nawet okrutny, mający obsesję na punkcie błędów z przeszłości. Życie miłosne wilków może nie jest zbyt namiętne, ale jest pełne ciepła, czułości i romantyzmu. Wilki uwielbiają spotkania przy świetle księżyca i długie spacery po leśnych ścieżkach. Pragnie miłości, ciepła, oddania i lojalności bliskich mu osób. Może być doskonałym partnerem dla innych wilków, węży i dzięciołów. Masz podobne oczekiwania i łatwo nawiązujesz przepływy wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *