Numerologiczna 2 – jaki ma charakter i przeznaczenie?

Dwójka (2) to ktoś, kto poszukuje harmonii w życiu. Dwójki ży­ją po to, by kochać innych i być kochanymi, są szczególnie uwrażliwione na muzykę.

Jeśli szukacie kogoś, kto uzewnętrznia uczu­cia, powinniście się rozejrzeć za 2, która lubi się przytulać, obejmować i całować.

numerologiczna dwójka

Osoby te potrzebują i dają wiele miłości i uczuć. O ile wszystkie pozostałe liczby nie przejawiają w swoich kartach zapędów do obdarowywa­nia taką absolutną miłością, u 2 jest to całkiem naturalne.

Numerologiczna 2 – charakterystyka znaku

Dwójki to urodzeni dyplomaci, osoby łagodzące konflikty, i w tym celu są w stanie zrobić niemal wszystko. Jeśli w ich życiu pojawiają się walczące ze sobą osoby, 2 będą próbowały to naprawić, znajdując kompromis. Miewają także zdolności parapsychiczne i ich sny często się sprawdzają.

Czę­sto doświadczają także deja vu. Podążanie za kimś nigdy nie stanowi dla nich problemu, ponieważ Dwójki nie muszą być przywódcami. Ze względu na szczególne zdolności parapsychiczne bywają dobrymi astrologami, wróżbiarzami stawiającymi tarota, wróżącymi z liści herbacianych, stosującymi Numerologię.

Bywają też dobrymi doradcami, terapeutami i pra­cownikami społecznymi. Ludzie ci troszczą się o innych, są towarzyscy i nie lubią być sami. Są doskonałymi rodzica­mi, pozostając jednocześnie najlepszymi przyjaciółmi swoich dzieci.

Numerologiczna 2 w życiu

numerologiczne dwójkiDwójki nie muszą błyszczeć w świetle reflektorów, po prostu wykonują swoją pracę. Są to osoby altruistyczne, ale swą dobroczyn­ność zachowują w sekrecie, nie afiszują się z nią, i robią to z potrzeby serca.

Lubią łączyć łudzi, i to 2 należy pytać o radę, gdy szuka się dentysty łub stolarza, ponieważ one znają wszystkich i uwielbiają pomagać innym.

Tylko w jednej sytuacji Dwójki wpadają w gniew – kiedy czują się do czegoś zmuszane łub gdy się im grozi. Jeśli zajrzycie Dwójce w oczy, zobaczycie jakim jest dobrym człowiekiem. Ważne, by pamiętać, że Dwójki żyją po to, żeby kochać innych i być kochanymi.

Numerologiczna 2 w pracy

miłości dwójkiJeśli pracujecie z nimi, to Wasza współpraca zdecydowanie dobrze się układa. Dwójki muszą uważać, żeby nie obciążać się kłopotami lu­dzi, których kochają, ponieważ są nad wyraz empatyczne.

Dwójka musi dlatego pamiętać, by nie pozwalać się całko­wicie wykorzystywać.

Kiedy Dwójka jest otoczona przez emocjonalne wampiry, które wypom­powują z niej całą energię, to powinna bez zastanowienia odizolować się od takich osób.

W przeciwnym razie to, czego nie rozwiąże mentalnie, zwróci się przeciwko niej w sferze fizycznej, i dlatego Dwójki często miewają kłopo­ty ze zdrowiem.

Zwykle łagodne Dwójki, kiedy są złe i zdenerwowane, wybuchają jak wulkan. Po takim emocjonalnym wybuchu czują się totalnie wyczerpane, ponieważ gniew jest bardzo toksyczny dla ich pogodnej natury. Z tego powodu Dwójki powinny uważać na dobór towarzystwa.

LICZBY NATURALNIE DOPASOWANE: 2, 4 i 8

LICZBY KOMPATYBILNE: 1, 3, 6 i 9

LICZBY NIEBEZPIECZNE: 5 i 7

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *