Numerologiczna 7

Numerologia to ciesząca się popularnością dziedzina, ściśle związana z astrologią, która pomaga w zrozumieniu samego siebie i odkryciu własnego „ja”.

Numerologia pozwala obliczyć swój własny numer, który podobnie jak znak zodiaku zdradza nieco informacji o osobowości, charakterze i specyficznych cechach posiadacza danej cyfry.

Analiza numerologiczna może powiedzieć o drodze życia, miłości, karierze zawodowej oraz dopasowaniach z innymi ludźmi.

Numerologiczna siódemka z pewnością jest najbardziej tajemniczą i mistyczną ze wszystkich liczb, co czyni ją również najmniej rozumianą przez innych. To osoby, roztaczające wokół siebie przedziwną, zagadkową aurę, intelektualiści, niemal oderwani od rzeczywistości.

Trudno im więc nawiązywać „zwykłe” relacje, co sprawia, że mogą wydawać się wyalienowani i niezrozumiani, trochę jak pustelnicy.

Siódemkę przyrównać można do filozofa, który jednocześnie fascynuje innych swoją wybitną wiedzą, ale równocześnie trudno z nim żyć. Nie pomaga w tym fakt, że łatwo wpadają w sidła odrealnienia i świata marzeń, pogrążając się w samotności.

Numerologiczna 7 – symbolika

Siódemka jako liczba w kulturze kojarzy się wielu ze szczęściem i biblijną doskonałością. Jak jest w przypadku numerologicznej siódemki?  

Symbolem Siódemki jest wiedza, rozważania filozoficzne i rozwój duchowy. To właśnie duchowość jest podstawowym symbolem tej cyfry, dlatego tak często podróżuje ona „wgłąb siebie”, by dowiedzieć się i wydobyć jak najwięcej. 

Liczba 7 wiąże się z filozowią, kocha wiedzę, a jej wibracje są mocno „wewnętrzne” i skłaniają raczej do rozważania wszystkiego w zamknięciu. 

Jak sprawdzić, czy jestem numerologiczną 7?

Sprawdzenie własnej liczby polega na rozpisaniu daty urodzenia na osobne cyfry (dzień, miesiąc i rok), a następnie sumowanie ich tak długo, aż powstanie jedna cyfra: 

Na przykładzie osoby urodzonej 12 marca 1972 roku rozpis będzie wyglądał następująco:

1 + 2 + 3 + 1 + 9 + 7 + 2 = 25

2 + 5 = 7 

Jak widać na powyższym przykładzie, osoba ta jest numerologiczną siódemką. 

Patroni numerologicznej 7:

Warto poznać talizmany i patronów numerologicznej Siódemki. Są to planety, żywioły, czy minerały, które niejako „towarzyszą” Siódemce na swojej drodze. Warto zestawiać je także z patronami danego znaku zodiaku, tworząc pewnego rodzaju patronalne połączenia. 

  • Planeta: Saturn
  • Żywioł: woda
  • Karta Tarota: Rydwan
  • Kolor: jasnoniebieski, fioletowy
  • Kamień: kryształ górski, fluoryt, agat, perła, ametyst, szmaragd
  • Powiązanie astrologiczne: Rak

Jaka jest numerologiczna 7?

Numerologiczna osoba to ktoś, kogo chce się słuchać i mieć w swoim towarzystwie. Są zdystansowane i dość wyizolowane, jednak roztaczają wokół siebie aurę mistyzmu, będąc dzięki temu przedziwnie charyzmatyczne.

Nie jest to jednak ten „ekstrawertyczny” typ charyzmy, a raczej skrytość, za którą chce się podążać tak długo, aż Siódemka otworzy się, pokazując wszystkie karty. 

Siódemka to również perfekcjonista, który dzięki swojej ambicji chce być najlepszą i doskonałą, nie znosząc przy tym porażki.

Na szczęście zachowuje umiar, nie dając się wciągnąć w wyścigi i rywalizację. Jest tak ze względu na to, iż duchowość przewyższa w jej życiu aspekty materialne, doczesne, przez co nawet mimo ambicji, kariera nie jest pierwszoplanowa w jej życiu. Jest także wrażliwa i  romantyczna, dlatego potrzebuje otaczać się osobami, którym może zaufać. 

Numerologiczna 7 – mocne strony

Numerologiczna Siódemka ma mnóstwo mocnych stron, które są wyjątkowe tylko dla niej. Dzięki głębokiej duchowości, silnie rozwinięty jest u nich indywidualizm, umiejętność obserwacji oraz intuicja.

Mimo swojego głębokiego, uduchowionego wnętrza nie brakuje im jednak analitycznego, logicznego podejścia, racjonalizmu oraz perfekcjonizmu, a wrodzona natura badacza – odkrywcy sprawia, że są niezwykle dociekliwe, a przy tym spostrzegawcze.

Mimo swojej ambicji, Siódemka nie dąży „po trupach do celu” i chociaż trudno znosi krytykę, nie daje ponieść się szkodliwym dla niej samej emocjom.

Numerologiczna 7 – słabe strony

Chociaż samotność towarzyszy czasem każdemu, to wyalienowanie i skłonności do odrzucania towarzystwa innych są z pewnością dominującą słabą stroną Siódemek. Unikają one poznawania nowych ludzi, spotkań w większych grupach, izolując się tak, by pozostać we własnej „strefie komfortu”, co prowadzi do pogrążania się we własnym, nierzeczywistym, zamkniętym i introwertycznym świecie.

Prowadzi to do łatwego wpadania w melancholię, skłonności do depresji oraz chorobliwej izolacji.  Siódemki przez swoją wysoką wrażliwość mogą być też wykorzystane, dlatego powinny szczególnie uważać na wampiry energetyczne i osoby, które chcą żerować na ich empatii i dobroci.

Numerologiczne Siódemki są również niezwykle ambitne i chociaż jest to zwykle dobra cecha, to chęć udowodnienia swoich przekonań oraz nierealne do zrealizowania cele mogą stać się przyczyną konfliktów i wewnętrznej złości.

Siódemki łatwo wpadają także w uzależnienia, dlatego ich bliscy powinni trzymać rękę na pulsie, aby Siódemka, pogrążona w filozoficznych myślach nie złapała przy okazji  trudnego do wyeliminowania nałogu.

Numerologiczna 7 – kobieta

Kobieta spod numerologicznej siódemki to uważna obserwatorka, która próbuje rozszyfrować innych. Chce zgłębiać osobowości i dobrze wychwytuje sygnały, dlatego trudno ją oszukać, gdyż dzięki swojej intuicji natychmiast zauważa kłamstwo, manipulacje lub nieszczere intencje.

Jest indywidualistką, która jest raczej powściągliwa, przez co wydawać może się w pierwszym kontakcie chłodna, jednak przy bliższym poznaniu okazuje się błyskotliwym rozmówcą, z którym nie chce się przerywać fascynujących rozmów.

Numerologiczna 7 – mężczyzna

Siódemka – mężczyzna to postać niezwykle charyzmatyczna. Dzięki swojej głębokiej duchowości oraz błyskotliwości jest pociągający, jednak zachowuje dystans.

Może wydawać się chłodny – podobnie jak kobieta Siódemka – jako iż nie zabiega o niczyją atencję, jest wolnym duchem, a wyrażanie uczuć sprawia mu kłopot.

Numerologiczna 7 w miłości

Wbrew pozorom, Siódemka bardzo dobrze odnajduje się w relacjach romantycznych, będąc oddanym, wiernym partnerem, który lubi zaskakiwać romantycznymi gestami. Siódemka potrzebuje poczucia, że jest doceniona i odczuwa wsparcie.

Partner Siódemki musi jednak pamiętać, że jest to szczególna, bardzo introwertyczna liczba, która potrzebuje przestrzeni dla siebie, własnych rozmyślań, rozwoju duchowego i realizacji pasji.

Kto pasuje do numerologicznej 7?

Jeśli chodzi o numerologię partnerską, Siódemki pasują do Czwórek, Dziewiątek oraz Piątek. Czwórki są mocno stąpające po ziemi, dlatego mogą sprawdzić się jako partner, który rozumie potrzeby Siódemki, jednocześnie sprowadzając ją na ziemię, jeśli za bardzo oddali się ona w swoich odrealnieniach.

Również Dziewiątka okazać się może trafnym wyborem, jako iż jest dość podobna do Siódemki na poziomie uduchowienia.

Wydobędzie z niej najlepsze cechy, dopingując w działaniach. Związek z Piątką może poszerzyć horyzonty Siódemek, jednak w takiej relacji należy pamiętać o przedyskutowaniu granic, jako iż Piątki to wolne duchy, a Siódemki mogą mieć kłopoty z zaufaniem.

Kto nie pasuje do numerologicznej 7?

Chociaż krąży przekonanie, że przeciwieństwa się przyciągają, w przypadku Siódemek może nie być to zbyt trafione pojęcie. Nie lubią one uczucia niepewności, dlatego związki z Dwójkami, Trójkami lub Szóstkami mogą nie być najlepszym wyborem.

Dwójki mają zupełnie inne potrzeby niż Siódemki, Trójki są zbyt ruchliwe i ekstrawertyczne dla lubiących spokój Siódemek, a Szóstki pragną stabilizacji rodzinnej, która nie zawsze jest drogą, która odpowiada wolnej, nielubiącej kontroli Siódemce.

Numerologiczna 7 w pracy

Siódemki wybierając karierę powinny skupić się na niszach, w których mogą fantastycznie się odnaleźć. Sprawdzają się na stanowiskach, w których mogą analizować i opierać się na wiedzy, którą posiadają. 

W pracy są skrupulatne, dobrze wykonujące obowiązki i na ogół dzięki swojemu perfekcjonizmowi i dobrej prezencji nie mają problemu ze znalezieniem zatrudnienia. Są też rzetelne, nie wybierają łatwych dróg na skróty, dzięki czemu najczęściej udaje im się osiągnąć zamierzony cel. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *