Randka z Bykiem

Idealna randka, to bez wątpienia coś, o czym marzy każdy. To, jak miałaby ona wyglądać, jest kwestią indywidualną i dla każdego może być zupełnie czymś innym. Romantyczny wieczór we dwoje, spacer po parku, szalona wyprawa na biwak, kolacja przy świecach, czy też wyjście do teatru?

Opcji jest naprawdę dużo, najważniejsze jednak jest to, czy druga osoba będzie kimś wyjątkowym, kto, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdziemy, zapewni nam niezapomniane doznania i sprawi, że będzie idealnie. Znak zodiaku potencjalnego partnera może wiele o nim powiedzieć.

osoby spod

osoby spod

Czy warto iść na randkę z bykiem, czy lepiej jednak tego nie robić? Co warto wiedzieć, zanim odpowiemy na jego zaproszenie lub sami zdecydujemy się zaproponować randkę?

Dlaczego znak zodiaku ma znaczenie?

Mimo tego, że nie wszyscy w to wierzą, to jednak astrologia może mieć duży wpływ na ludzkie życie. Każdy człowiek, urodzony w danym okresie, ma więc, według gwiazd przypisane pewne charakterystyczne cechy osobowości.

Analizując je, można dowiedzieć się między innymi tego, jak dana osoba odnajduje się w życiu zawodowym, jakim jest przyjacielem oraz jakim kochankiem i partnerem.

mężczyzna spodPrzed randką z zodiakalnym bykiem, warto poznać, co mówią o nim gwiazdy i porównać ze swoim znakiem zodiaku, aby przekonać się, czy pasujecie do siebie.

Jaki jest zodiakalny byk?

Byk, to ktoś, urodzony między 20 kwietnia, a 22 maja. Najczęściej opisywany jako osoba zdeterminowana, pełna pasji, zmysłowa, ale także uparta oraz charakterna.

Życie z bykiem, może nie należeć do prostych i łatwych, jednak bez wątpienia ma ono także wiele zalet. Rządzi nim żywioł ziemi, a co za tym idzie można ocenić go, jako człowieka stabilnego, niechętnego do zmian oraz podejmowania ryzyka. Chętnie łączy się więc w pary na długie lata, a swoją ukochaną osobę wybiera starannie i traktuje jak kogoś wyjątkowego.horoskop miłosny

Dobrze radzi sobie również w życiu zawodowym, lubi pieniądze i zwykle nie wydaje ich lekkomyślnie. Można więc oczekiwać, że będzie rozsądnie zarządzał swoim majątkiem.

Byk lubi spokój i stabilizację, kiedy jednak ktoś go sprowokuje, może całkowicie się zmienić i pokazać nieznane dotąd nikomu wybuchowe i mściwe oblicze.

Pięć powodów, żeby iść na randkę z bykiem.

Na co można liczyć, umawiając się na randkę z zodiakalnym bykiem?

  • Byk, da Ci odczuć, że jesteś ważny lub ważna. To niezwykle istotne, aby podczas idealnego wieczoru czy popołudnia we dwoje, poczuć się dla kogoś kimś wyjątkowym. Osoby urodzone pod znakiem byka, mimo tego, że są zmysłowymi flirciarzami, to spełnienia upatrują w trwałej i stabilnej relacji, dlatego podczas randek, starają się dokładnie poznać drugą osobę oraz sprawić, aby czuła się ona doceniona i zauważona. W stałym związku, byk potrafi całkowicie oddać się partnerowi lub partnerce, pomijając swoje własne potrzeby.
  • Byk jest porządnym człowiekiem. O bykach mówi się, że twardo stąpają po ziemi. Lubią spokój i nie szukają w życiu taniej rozrywki. Rodzina oraz miłość są dla nich niezwykle ważne. Drugą połówkę byk ceni sobie ponad wszystko i raczej nie szuka przelotnych romansów.
  • Byk jest wyjątkowo atrakcyjny. Planeta Wenus obdarza byki niezwykłą zmysłowością. To urodzeni flirciarze, są niezwykle atrakcyjni oraz uwodzicielscy. Działają na zmysły. Idealny zapach, sposób poruszania się i mówienia, to tylko nieliczne cechy, które sprawiają, że ciężko jest im się oprzeć.
  • Byk będzie Cię rozpieszczał. Partner lub partnerka zodiakalnego byka, mogą być pewni, że poczują się wyjątkowo. Kiedy zatem byk zaprasza na randkę, to prawdopodobnie będzie bardzo udane spotkanie. Miłość to dla nich coś niezwykle cennego, dążą do stabilizacji, zatem zrobią wszystko, aby druga osoba czuła się rozpieszczana już od pierwszego spotkania.
  • Nie usłyszysz od niego nic niemiłego. To osoby, które wiedzą co powiedzieć, z reguły nie poddają się emocjom, są wyważone i dobrze wychowane. Nie ma więc obaw, że podczas randki byk zachowa się niewłaściwie. Pokaże za to klasę i dobre maniery od początku do końca.

Czy byk to partner idealny na randkę?

znaku zodiakuMogłoby się wydawać, że zodiakalny byk, to niemalże idealna osoba na randkę.

Zmysłowy, pełen klasy, traktujący życie i związki poważnie.

Niestety, byki mają także kilka wad, przez które ta wymarzona randka może jednak nie być do końca udana.

Czego zatem można się obawiać umawiając się z bykiem?

Trzy powody, dla których nie warto iść na randkę z bykiem

  • Byk jest bardzo wymagający. Ze względu na to, że poszukuje on partnera lub partnerki na stałe, to często nie uznaje kompromisów. Jego druga połówka musi spełniać niemalże wszystkie założone kryteria. To także człowiek zmysłowy, dobrze wyglądający oraz umiejący flirtować, tak więc często nie może się opędzić od wielbicieli czy wielbicielek. Aby zdobyć jego serce, trzeba także stać się w jego oczach ideałem.
  • Byk nie poświęci Ci zbyt wiele czasu. Niezwykle praktyczny i twardo stąpający po ziemi byk, może nie domyślić się, że oczekujesz iż spotkanie będzie nieco dłuższe. Często ogranicza się on do konkretów, dlatego całkiem możliwe, że randka zakończy się na kolacji, a on bardzo szybko wróci do swoich spraw służbowych. Czy to oznacza, że nie jest zadowolony ze spotkania? Niekoniecznie, jednak dobrze jest pogodzić się z tym, że dla byka liczy się często jakoś, a nie ilość spędzonego razem czasu, gdyż lubi on mieć wszystko dokładnie zaplanowane.
  • Byk jest bardzo uparty i zasadniczy. To dobry człowiek, rodzinny oraz oddany i wierny, jednak nie lubi, jak narzuca mu się swoje zdanie. Nie próbuj zatem przekonywać go na siłę do swoich racji. W idealnym świecie pana lub pani byka, najczęściej wszystko działa tak, jak to oni sobie to zaplanują. Może być więc ciężkim partnerem, dla kogoś, kto także lubi postawić na swoim. Jest on także zasadniczy, nie przepada za zmianami, niespodziankami oraz trudno przychodzi mu akceptacja nowego porządku rzeczy.

Kto powinien iść na randkę z bykiem?

horoskop miłosnyKtóre znaki zodiaku, wskazywane są jako partnerzy idealni dla byków?

Waga, Ryby oraz Rak, zdecydowanie mogą liczyć na to, że gwiazdy będą im sprzyjać.

Panna oraz Koziorożec również mają szansę świetnie się z nimi dogadać, gdyż łączy ich ten sam żywioł, czyli ziemia.

Problematyczna może być dla byka relacja z Lwem czy też Wodnikiem, gdyż takie osoby bywają również mocni uparte, lubią dominować i rządzić.

Może się więc okazać, że w takiej relacji nie będzie miejsca na kompromisy z żadnej strony.

Gdzie iść na randkę z bykiem?

horoskop partnerskiLubiący stabilizację byk chętnie umówi się gdzieś, gdzie będzie można porozmawiać.

Restauracja z dobrym jedzeniem, może okazać się strzałem w dziesiątkę, gdyż nie tylko będzie mógł Cię bliżej poznać, ale również nie powinien spodziewać się szalonych zwrotów akcji, o jakie łatwo byłoby na przykład podczas spotkania w wesołym miasteczku.

Spacer po parku również nie jest złym pomysłem, warto jednak pamiętać, że byk lubi czuć się doceniony, zatem dużo lepszym pomysłem jest jednak miejsce trochę bardziej wyrafinowane i w dobrym guście.

Byki dobrze czują się w luksusowych lokalach, lubią także pieniądze, a ich posiadanie jest dla nich niezwykle ważne.

poczucie bezpieczeństwaCzy randka z bykiem to więc dobry, czy raczej kiepski pomysł? To zależy.

Przede wszystkim, warto kierować się tym, co podpowiada Ci serce i, nawet jeżeli wedle horoskopów Wasze znaki zodiaki do siebie nie pasują, to jednak można dać bykowi szansę.

W sytuacji, kiedy jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jednak stworzycie zgrany duet, wówczas dobrze jest pamiętać, aby pani lub pan byk podczas spotkania poczuł się ważny i doceniony.

Nie należy także oczekiwać od niego wielkich wyznań i szybkich deklaracji, gdyż niezwykle starannie dobiera on sobie partnera lub partnerkę. Związek z bykiem, jeżeli już do niego dojdzie, może być naprawdę udany, gdyż nie jest to człowiek skłonny do zdrad i lekkomyślnego stylu życia.

Niestety jest również dość mocno wymagający i warto uzbroić się w cierpliwość oraz nauczyć rozmawiać, często idąc tym samym na kompromisy.

Mimo tego, że znasz już wszystkie jego cechy, dobrze jest także pamiętać, że zakochany byk, może się zmienić i być może nawet zrezygnować z niektórych swoich przyzwyczajeń i to specjalnie dla Ciebie, tak więc warto mimo wszystko dać mu szansę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *