Wielki erotyczny horoskop dla każdego znaku zodiaku

Status społeczny, wychowanie i środowisko wpływają na nasze postrzeganie otaczającego nas świata i ogólnie na nasz światopogląd.

Jednak są też pewne pozycje ciał niebieskich, które kształtują naszą wewnętrzną naturę w momencie narodzin i wpływają na nasze życie przez cały czas jego trwania.

seks i znaki zodiakuOto nowe podejście do postrzegania życia intymnego, oparte na starożytnej mądrości Wschodu i naukowym podejściu Zachodu.

Horoskop erotyczny — Baran

Baran to ognisty, pełen temperamentu znak. Samo oczekiwanie na seks wywołuje w nich burzę emocji.

Patronem Barana jest Mars, który domaga się egzotycznych doznań, ekstremów i rywalizacji między płciami. Jest to odczuwane szczególnie mocno w ich młodszych latach.

Baran lubi seks, potrzebuje dużo seksu, jednak nie wymaga elementów akrobatyki w seksie. Potrzebuje tylko seksu, spontanicznego, szybkiego, czasem nagłego i przyprawiającego o zawrót głowy.

znaki zodiakuBardzo często pierwsza randka z Baranem kończy się seksem, partner nie jest w stanie odmówić asertywnemu i ognistemu Baranowi.

Baran nie ma nic przeciwko romansowi z nieznajomą osobą.

Baran lubi piękno ciała, seksowną bieliznę, pachnące perfumy czy delikatną pościel w sypialni.

Horoskop erotyczny — Byk

seks i znaki zodiakuNiestrudzeni kochankowie, jeden raz w nocy to zwykle za mało dla Taurusa.

Ci kochankowie są raczej konserwatywni i brakuje im różnorodności w seksie, ilość jest dla nich ważniejsza niż jakość.

Byki lubią długotrwały seks i czerpią nierealną przyjemność, gdy partner je pieści, całuje i przytula.

To wrażliwe natury. Mężczyźni z grupy Taurus uwielbiają eksponować piękne, umięśnione ciało.

Przy silnym pobudzeniu każda strefa Taurusa staje się erogenna, ale najbardziej Taurus lubi pieszczoty szyi, karku, pocałunki w usta i nos. Taurus lubi zapachy perfum i zadbanej skóry.

Horoskop erotyczny — Bliźnięta

erotyczny to seksualny przewodnikBliźnięta uwielbiają próbować nowych i niekonwencjonalnych rzeczy.

Intymność Bliźniąt powinna być obfita, cieszą się przyjemnościami miłości, są wspaniałymi i uważnymi kochankami.

Bliźnięta lubią być w centrum uwagi i uwodzić płeć przeciwną.

Bliźnięta nie lubią ograniczeń i granic, więc seks w miejscu publicznym jest dla nich przyjemną rozrywką.

Intymność grupowa, odgrywanie ról z partnerem, używanie zabawek seksualnych, niestandardowe pozycje, wszystko to przyciąga Bliźnięta.

horoskop erotyczny to seksualnyBliźnięta nie tylko uwielbiają uprawiać seks i czerpać satysfakcję, ale także doświadczają nierealnej przyjemności z orgazmów swojego partnera seksualnego.

Uwielbiają zarówno przygotowania do seksu, jak i sam seks.

Horoskop erotyczny — Rak

Seks dla Raka jest wyrazem miłości do ich partnera. Rak ma temperamentną naturę i jest bardzo wrażliwy.

Przede wszystkim w seksie Rak zajmuje się swoim partnerem, starając się znaleźć erogenne miejsca na jego ciele. Podnieca go oddawanie się namiętności, a nie przyjmowanie jej od partnera.

seksualny przewodnik po pragnieniachPierwsze doświadczenia z Rakiem mogą wydawać się nudne — jest on tak skupiony na swoim partnerze, że wydaje się, jakby pozostawał nieczuły na reakcję.

Jednak tak nie jest — w rzeczywistości Rak jest na tropie stref erogennych swojego partnera, identyfikując to, co daje mu prawdziwą przyjemność.

Po zakończeniu eksploracji Rak udowadnia, że jest najlepszym kochankiem na świecie.

Horoskop erotyczny — Lew

znaków zodiakuLwy kochają władzę, jednocześnie mają tendencję do akceptowania czułości partnera, ale sami nie są szczególnie chętni do odwzajemnienia się w ten sam sposób.

Ludzie tego znaku są z natury despotami. W seksie trzymaj Lwa na krótkim dystansie i nie pozwól mu grać w tyrana i ofiarę.

Lwy są przyciągane do dobrego wyglądu i lubią, gdy ich partner dba o siebie.

Jeśli masz jakieś rzeczywiste wady, przełącz uwagę Lwa na eleganckie ubrania, biżuterię, bieliznę.

Horoskop erotyczny — Panna

horoskop erotyczny który podpowiePanna przyciąga osoby z otoczenia swoją inteligencją.

Z ukochaną osobą Panna jest gotowa zrobić wszystko, co jej się podoba.

Panna zawsze się zastanawia, nawet w chwilach seksualnych przyjemności.

Stara się znaleźć wady w seksie, odkryć je i wymyślić, jak je wyeliminować.

Panna lubi planować całe swoje życie na kartce papieru. Nawet w seksie wszystko idzie jej zgodnie z planem.

Panna nie lubi długiej gry wstępnej i wymyślonych pokazów uczuć, ale da się nabrać na pochwały. Jeśli chcesz zadziwić Pannę, po prostu powiedz kilka komplementów.

Horoskop erotyczny — Waga

zobacz horoskop erotycznyIntymność dla Libry jest sensem istnienia.

Połączenie pięknych ciał w jednym impulsie jest jak penetracja przestrzeni kosmicznej i niezwykły lot w poszukiwaniu ekstazy.

Jednak do tego należy przestrzegać wszystkich niuansów tej magicznej akcji — aksamitne prześcieradła, płatki róż, niezwykłe światło i hipnotyzująca muzyka, rozpryski szampana.

To nie tylko atrybuty potrzebne do osiągnięcia tej doskonałości, jest to coś, co da Ci wolność twoich fantazji.

Wagi lubią grę wstępną bardziej niż sam seks.

Lubią patrzeć na nagie ciało, podziwiać tajemnicze zapachy. Wagi czerpią największą przyjemność z pieszczot oralnych.

Wagi są doskonałymi, choć nie najbardziej namiętnymi kochankami — w seksie dbają nie tylko o siebie, ale i o partnera. Wagi będą starały się każdym włóknem sprawić, aby jednocześnie uzyskać najwyższą przyjemność.

Horoskop erotyczny — Skorpion

Dla Skorpiona seks jest najważniejszy. Skorpiony potrzebują dynamicznych, nieprzewidywalnych partnerów, klasyka może im odpowiadać tylko przez krótki czas. Ten znak zodiaku lubi ból, przemoc i dominację.

Skorpiony dość łatwo znajdują strefy erogenne partnera, ale nie spieszą się z ujawnianiem swoich — dają prawo znaleźć je partnerowi.

Skorpiony lubią dotykać swoich pośladków i niżej — seks analny doprowadza je do nierealnego orgazmu.

Okolice narządów płciowych są również bardzo wrażliwe, Skorpiony są pobudzane przez każdy, nawet najmniejszy dotyk swoich genitaliów, aby odczuć dość silne pragnienie. I oczywiście Skorpiony są znanymi fanami seksu oralnego.

Horoskop erotyczny — Strzelec

Strzelec jest miłośnikiem czegoś nowego. Jest gotowy na eksperymenty w łóżku i wypróbowanie nowych technik.

Dildo? Odgrywanie ról? Bondage? Seks w samolocie? Bądźcie pewni, że Strzelec zgodzi się na takie przygody.

Strzelec podziwia zadbane ciało, zwłaszcza w pięknej bieliźnie. Strzelec preferuje odgrywanie ról, ponieważ przenoszą go one w świat iluzji. Podniecenie Strzelca jest proste — powiedz mu na ucho o swoich fantazjach, a za chwilę Twoje fantazje zamienią się w rzeczywistość.

Strzelec lubi dobrą, długą grę wstępną. Podnieca się, gdy jego ciało jest pieszczone i całowane, przytulane i pocierane. Strzelec szczególnie lubi dotykanie wewnętrznych ud.

Horoskop erotyczny — Koziorożec

Koziorożce są z natury bardzo artystyczne i wiedzą, jak ukryć swoje emocje. Nigdy nie będziesz wiedział, czy Koziorożec udaje orgazm, czy rzeczywiście go ma. Seks nie jest najważniejszą rzeczą w życiu Koziorożca, więc nie ma mowy, że zadowoli się on seksem bez zobowiązań.

Jeśli Koziorożec nagle postanowi kogoś oczarować, na pewno osiągnie swój cel.

Koziorożec to delikatna natura, która wszystkie problemy rozwiązuje z rozmysłem i rozwagą, dlatego gra wstępna jest obowiązkową manipulacją przed seksem.

Koniecznie pieść wszystkie strefy erogenne Koziorożca. Koziorożec jest nienasycony w intymnym związku i nic nie powstrzyma go przed kochaniem się przez całą noc.

Horoskop erotyczny — Wodnik

Wodnik nie zna granic i nie ma ograniczeń w seksie. Z bogatą wyobraźnią Wodnik idzie na różne eksperymenty, uważa, że w życiu należy spróbować wszystkiego.

Pociągają go egzotyczne praktyki, jest skłonny do ryzykownych przygód. Wodnik lubi nieprzewidywalność, lubi być zaskakiwany grą seksualną swojego partnera.

Długa gra wstępna nie jest dla Wodnika, on lubi sam proces. Najwyższą przyjemność Wodnik odczuwa nie z fizycznej, tylko z psychologicznej strony procesu. Ważne jest dla niego, żeby w łóżku z nim był ciekawy człowiek.

Horoskop erotyczny — Ryby

Ryba często udaje, że jest nietykalną. Łatwo akceptują status podwładnego, więc można ich łatwo namówić na lekkie BDSM, takie jak bondage, chłosta czy knebel. Ryba jest łatwa do zdominowania i skłonna do samoofiarowania.

Aby uzyskać zgodę na seks z Rybami, musisz wywołać u nich litość, ponieważ ten znak zodiaku postrzega seks jako najlepsze lekarstwo na wszystkie dolegliwości. Kilka chwytających za serce historii i Ryba jest twoją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *