Waga znak zodiaku

Zbliżające się tygodnie będą dla Ciebie wago czasem, w którym zmienisz swoje postrzeganie rzeczywistości i osób z Twojego otoczenia. Zdasz sobie sprawę, że nie wszystko wygląda tak, jakim się wydaje. Dobrze będzie zrobić bilans zysków i strat i pożegnać to, co było jedynie iluzją. Zacznij teraz budować solidne podstawy, a przywitasz kolejny rok wzmocniony i z lepszą energią. Wyciągnij lekcję z ostatnich doświadczeń, jeśli nie chcesz powtórek z rozrywki. Oczyść swoją przestrzeń, aby wpuścić świeżą energię.

Praca i finanse

Zastanów się, gdzie najbardziej uciekają Ci pieniądze. Prawdopodobne kupujesz niepotrzebne rzeczy, zamiast oszczędzić na czarną godzinę. Zachowaj nieco rozwagi, szczególnie, że najbliższy czas sprzyjać będzie rozrzutności. W pracy grożą Ci wahania nastroju. Z jednej strony będziesz czuł potrzebę zmian, z drugiej zaś trzymać Cię będzie własny komfort. To co znane, zawsze wydaje się być bardziej bezpieczne. Uważaj też na swoją nerwowość w stosunku do innych. Nie daj się komuś złapać w pułapkę słowną.

Zdrowie

Odwrócony wisielec mówi, że sprawy nie ruszą do przodu, dlatego będziesz czuł się zmęczona. Wago, jeśli nie odpuścisz złapie Cię jesienna chandra, z której trudno będzie Ci wyjść. Nerwowość, stany załamania gwarantowane, dlatego Twoje ciało z natłoku emocji da o sobie znać. Przytłoczenie objawi się w bólach głowy i pleców. Będziesz miała wrażenie, że wszystko obraca się przeciwko Tobie. Obniżona odporność będzie sprzyjała infekcjom, pij więcej rozgrzewających i wzmacniających napojów. Pozwól sobie też na odpoczynek.

Miłość i relacje

Wago na miłość i relacje wypadła karta księżyca, będziesz mogła wypłynąć na szerokie wody. Listopad będzie dla Ciebie czasem stopniowego odchodzenia od stagnacji. Zerwiesz nieco od rutyny dnia codziennego i pozwolisz sobie na nowe znajomości i doświadczenia. Być może odnowisz kontakt z kimś z przeszłości. W miłości nie wymuszaj nic ani na partnerze, ani na losie, jeśli jesteś singlem. Pozwól na to, aby wszystko poukładało się samo. Odejdź nieco od kontroli, więcej na tym zyskasz niż kurczowo trzymając się czegoś.

Karta na ten miesiąc: Słońce odwrócone

Listopad będzie dla Ciebie upływał pod znakiem niewielkich problemów i zawiedzionych nadziei. Licz się z pewnymi opóźnieniami i nieprzewidzianymi przeszkodami. Skup się nieco na obserwacji otoczenia, to pozwoli Ci zweryfikować niektóre znajomości. Zadbaj też o siebie, abyś uniknął problemów. Twój organizm będzie niejednokrotnie wołał o odpoczynek.

Karta Słońce odwrócone radzi ci też, abyś nie poddawała się presji otoczenia, przestała robić wszystko na pokaz lub z chęci przypodobania się innym. Bądź po prostu sobą!

Przesłanie anielskie: Bądź asertywny

Aniołowie chcą Ci przypomnieć, abyś zachowała asertywność, zarówno w stosunku do otoczenia, jak i samego siebie. Nie musisz godzić się na nieszczerość w relacjach, ani wchodzenie sobie na głowę. Tak samo złe nawyki nie muszą Cię kontrolować. W obu sytuacjach możesz powiedzieć “Nie!”. Taka zmiana wyjdzie Ci na dobre. Zobaczysz też, kto był z Tobą z prawdziwej sympatii, a kto jedynie dla zwykłych korzyści. Nic też nie dzieje się bez przyczyny i upada jedynie wtedy, kiedy zbudowane jest na słabych fundamentach.